منع: قوانین جدید در آیداهو ممنوعیت تغییر جنسیت ورزشکاران از رقابت در ورزش

آیداهو تبدیل به اولین ایالت در آمریکا به بان کی مون نما ورزشکاران از در نظر گرفتن بخشی در ورزش لیگ پس از دو قوانین جدیدی برای جلوگیری از آن.

آیداهو را به تازگی تصویب “انصاف در ورزش زنان قانون” ممنوعیت ترانس دختران و زنان از رقابت در دختران یا زنان ورزشی لیگ های وابسته به دولت های موسسات آموزشی. علاوه بر این قانون تصویب شد توقف نما شهروندان از تغییر شناسنامه خود را.

همچنین در rt.com آریزونا ترانس ورزشکار ممنوعیت تنها عاقل راه برای مقابله با این موضوع

فرماندار آیداهو براد کمی گذشت دو لایحه به صورت قانون در دوشنبه جرقه انتقاد از همجنسگرایان+ جامعه است.

موضوع تغییر جنسیت ورزشکاران در ورزشی رقابت داغ شده است-دکمه موضوع در سراسر ورزشی جهان به ویژه در ایالات متحده با ایمنی و یکپارچگی رقابت های ورزشی تصور می شود در معرض خطر از گنجاندن نما ورزشکاران در ورزش است.

“این یک روز غم انگیز در ایالات متحده که قانونگذاران بیشتر مصمم به متوقف کردن ترانس افراد جوان از بازی نسبت به ارائه آنها را با مراقبت و پشتیبانی و فرصت های آنها نیاز به زنده ماندن و رشد” گفت: سام Brinto سر از Trevor پروژه که طرفداران برای همجنسگرایان+ جوانان است.

مجلس دولت باربارا Ehardt که به معرفی این لایحه توضیح داد: قانون جدید به این ترتیب است: “در این لایحه پسران و مردان را نمی خواهد بود قادر به گرفتن جایگاه زنان و دختران در ورزش به دلیل آن است که عادلانه نیست.”

همچنین در rt.com نما نیوزیلند وزنه بردار رنج می برد شکست در توکیو بازی پیشنهاد

قانون جلوگیری از نما مردم از تغییر جنسیت خود را در گواهی تولد خود را می تواند به صورت یک چالش قانونی از همجنسگرایان+ گروه که به شدت مخالف حرکت می کند.

“فراجنسیتی مردم باید دقیق هویت اسناد و مدارک به حرکت در زندگی روزمره و این بلاعوض حمله قرار می دهد و آنها را در راه آسیب است برای آزار و اذیت و حتی خشونت” گفت: Kara Ingelhart یک وکیل در Lambda Legal, در بیانیه ای.

این شرکت که کار کرده با همجنسگرایان+ گروه در انواع موارد برجسته این واقعیت است که یک دادگاه فدرال به حال حکومت در سال 2018 که آیداهو بود نقض قانون اساسی ایالات متحده با اجازه دادن به ترانس افراد برای تغییر جنسیت در شناسنامه خود را.

دو دیگر آمریکا اوهایو و تنسی در حال حاضر این قانون در اساسنامه کتاب.

همچنین در rt.com طبقه بندی نه شرارت است, پاسخ به, ورزش, بزرگ نما, بحث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im