بر اختصاص خارج دادستان به بررسی Russiagate مایکل فلین مورد – گزارش

ژنرال مایکل فلین به نظر می رسد یک راه نجات از دادستان کل زیر ادعای خود را که دادستان در Mueller بررسی “جعل ادعا اظهارات نادرست” او متهم ساخت.

دادستان کل ویلیام Barr اختصاص داده است خارج دادستان به بررسی پرونده جنایی علیه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی به گزارش از نیویورک تایمز.

St. Louis دادستان جف جانسون است عنوان تیم مهلت وزارت دادگستری پرونده فلین. دوم نگاه فلین مورد بخشی از یک بزرگتر پروب توسط Barr به بیش لحاظ سیاسی حساس امنیت ملی موارد گرفته در سال گذشته توسط وزارت دادگستری. خارج دادستان گزارش شده است کباب دادستان در واشنگتن در مورد گذشته موارد و دلایل خود را برای گرفتن آنها در امید پیدا کردن انگیزه های سیاسی.

هر چند ژنرال فلین مجرم به اظهارات نادرست در طول مولر تحقیقات او در زمینه یک حرکت ماه گذشته درخواست مورد خارج شود و خود را به جرم درخواست برای لغو شود. فلین ادعای دادستان را برای وزارت دادگستری “مبدع این اتهام ‘اظهارات نادرست است.'”

همچنین در rt.com چهار راجر سنگ دادستان ترک مورد به عنوان DOJ پشت پایین از ‘وحشتناک & ناعادلانه’ صدور حکم مشاوره لعنتی با مغلوب ساختن پیشی جستن

فلین ادعا می کند که او نمی خواست برای مقابله با این اظهارات نادرست تحت فشار قرار دادند او توسط دادستان آنها در معرض تهدید قرار داده و پسرش در شهادت ایستاده صرفا به “آزار و اذیت” او و همه چیز را مشکل تر برای خانواده اش است.

فلین استعفا از کاخ سفید در ماه فوریه 2017 و التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد تماس با آن-نماینده روسیه به آمریکا, سرگئی Kislyak در مورد آمریکا. اما oddities به نور آمده از آن مانند این واقعیت است که اف بی آی اعتقاد نداشت فلین دراز کشیده بود در ابتدا و یکی از عوامل مصاحبه با او بود پیتر Strzok یکی از بدنام ‘اف بی آی: مرغ عشق’ که در انجام امر با وکیل, لیزا صفحه در طول مولر بررسی و دو رد و بدل ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی.

همچنین در rt.com انتقام از مجموع جاسوس: فلین مورد نشان می دهد تا چه حد از ضد تهمت #مقاومت

کل صدور حکم قرار بود ماه گذشته اما حرکت خود را برای خود را رد کرد تا به طور نامحدود به تعویق افتاد تاریخ.

وزارت دادگستری قرار داده شده است در زیر میکروسکوپ توسط بر و رئیس جمهور است که بسیار مهم از آنها پس از آغاز مولر بررسی است.

راجر سنگ, یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که قربانی این تحقیقات دستگیر شد ماه گذشته در یک حمله برای دروغ گفتن به کنگره است. دادستان توصیه های سنگین هفت تا نه سال حبس برای سنگ کاری رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت خود و مخالفت. دادستان سپس حمایت خود توصیه اعتراف به آن می تواند دیده می شود به عنوان “بیش از حد و بی جا” با سرب وکیل حتی خروج از این مورد است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im