دولت بریتانیا به حالت تعلیق کمک های مالی خود را از دبیرخانه مشترک المنافع بدن اجرا می شود که سازمان بین المللی از لندن, بی بی سی یاد کرده است.

بریتانیا به دیپلمات ها گفته اند بانوی اسکاتلند دبیر کل مشترک المنافع که در بریتانیا سالانه £4.7 m داوطلبانه سهم حفظ شود تا دبیرخانه را بهبود می بخشد مالی آن روش.

دبیرخانه اصرار داشت آن بود که اجرای توصیه های ساخته شده توسط حسابرسان خارجی.

انگلستان تصمیم را پس از بانوی اسکاتلند مورد انتقاد قرار گرفت توسط حسابرسان برای “دور زدن” معمول رقابتی مناقصه قوانین هنگامی که او اعطا سودآور مشاوره قرارداد به یک شرکت اجرا شده توسط یک دوست.

حسابرسان همچنین کشف کرد که تهیه قوانین شده بود چشم پوشی توسط دبیرخانه در کمتر از 50 موارد بیش از سه سال است.

هر دو نیوزیلند و استرالیا نیز به حالت تعلیق خود اختیاری تامین بودجه به دبیرخانه مشترک المنافع تا آن سیستمهای مالی در حال تنگ تر کردن و تست شده توسط حسابرسان خارجی.

انگلستان تصمیم را تهدید به سقوط دبیرخانه به یک بحران مالی و افزایش تازه سوال در مورد بانوی اسکاتلند رهبری است.

سران کشورهای مشترک المنافع از دولت در حال حاضر رد تماس به بانوی اسکاتلند اتوماتیک دوره دوم از دفتر وقتی که می آید برای تجدید این سال است.

بحران مالی به سر آمد و هفته گذشته هنگامی که مشترک المنافع مأموران عالی رتبه در لندن – که با هم تشکیل سازمان حکام – ملاقات برای بحث در مورد نتایج این تحقیقات توسط خارجی حسابداری شرکت KPMG.

  • کشورهای مشترک المنافع چهره سیاستهای رهبری
  • کشورهای مشترک المنافع رئیس انتقاد برای دوست قرارداد

مشترک المنافع دبیرخانه مرکزی اداری مرکز بین دولتی سازمان که شامل 54 کشور – که بسیاری از آنها را به مستعمرات سابق بریتانیا – و شامل تقریبا یک سوم از جمعیت جهان است.

حدود دو سوم از کشورهای مشترک المنافع دبیرخانه بودجه – برخی از £18.4 متر در سال 2018 – می آید از اشتراک خودکار از کشورهای عضو.

اما نیز وجود دارد یک دوم بودجه دبیرخانه – مشترک المنافع صندوق برای همکاری های فنی – که اختیاری است و حدود یک سوم از بودجه خود را به ارزش حدود £12m در اخیر حسابرسی حساب. انگلستان بزرگترین کمک کننده به این صندوق است.

ارشد دیپلمات انگلیسی نوشت: به اسکاتلند در 3 فوریه بگویم که ادامه داد: انگلستان بودجه خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که دبیرخانه مشترک المنافع با پیروی از توصیه های گزارش KPMG.

این شرایط شامل ثبت نام از مواقع زمانی که تهیه قوانین چشم پوشی ثبت نام از املاک و پتانسیل تضاد منافع و به روز رسانی از بدن را خلاف کاران سیاست.

رسمی به دبیرخانه مهلت از 21 مارس به پیاده سازی تمام اصلاحاتی که باید امضا شده توسط رئیس مشترک المنافع مستقل کمیته حسابرسی.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “ما متعهد به موثر کشورهای مشترک المنافع ارائه می شود که برای آن عضو بنابراین ما مجموعه ای از یک تعداد از شرایط بریتانیا کمک های مالی به کشورهای مشترک المنافع صندوق برای همکاری های فنی برای این سال مالی است.

“این شامل شرایط مربوط به تضمین این که دبیرخانه پالیسی تدارکات و اجرای آن در راستای بین المللی بهترین عمل است.”

کشورهای مشترک المنافع سخنگو گفت: “دبیرخانه مشترک المنافع نه نظر خصوصی در مبادلات خود را با کشورهای عضو.

“دبیرخانه به طور کامل مطابق با ممیزی فرآیند و پیاده سازی توصیه درآمده است.”

“ظاهرا ورشکسته’

نیوزیلند نیز قرار دادن آن £1.5 m سهم در خود نگه دارد.

یک سخنگوی آن وزارت امور خارجه و تجارت گفت: “ممیزی مستقل گزارش KPMG شناسایی نقاط ضعف قابل توجهی در دبیرخانه مشترک المنافع رویکرد به مدیریت تدارکات. به عنوان یک نتیجه, نیوزیلند است و در آن داوطلبانه کمک مالی به دبیرخانه تا زمانی که ما دریافت تایید مستقل این توصیه ها از گزارش حسابرسی شده خطاب توسط دبیرخانه.”

استرالیا رفته یک گام بیشتر و قطع کمک های مالی خود را به دبیرخانه مشترک المنافع توسط £414,000 و ساخته شده است که آن باقی مانده سهم £260,000 مشروط به اصلاحات در حال اجرا.

یک سخنگوی استرالیا به وزارت امور خارجه و تجارت گفت: “این بودجه جدید مبلغ پرداخت خواهد شد تنها پس از وجود مستقل تایید است که این مسائل شناسایی شده در حسابرسی پرداخته شده است توسط دبیرخانه.”

کشورهای مشترک المنافع بالا در کمیسیون نامیده می شود در KPMG در سپتامبر گذشته نگرانی در مورد دبیرخانه مالی روش.

نتیجه گزارش مشترک المنافع را به کمیته حسابرسی متهم بانوی اسکاتلند از “دور زدن” معمول رقابتی مناقصه قوانین اعطای £250,000 کمیسیون به KYA جهانی به انجام یک بررسی به دبیرخانه.

این شرکت مشاوره بود و متعلق به خداوند پاتل برادفورد یک دوست از اسکاتلند و همکار کار همکار.

به کمیته حسابرسی گزارش مورخ نوامبر گذشته – ادعا کرد خداوند پاتل شرکت بود “ظاهرا ورشکسته” در آن زمان با بدهی به ارزش بیش از £40,000. و در آن اعلام کرد که دبیرخانه مشترک المنافع قادر به ارائه حسابرسان با KYA جهانی در گزارش نهایی تنظیم, توصیه های آن است.

این گزارش همچنین نشان داد که دبیرخانه تا به حال هیچ ثبت نام یا مناقصه چشم پوشی و یا تضاد منافع و قادر به توضیح دهد که چرا نه. تحت مشترک المنافع قوانین رقابتی و مراحل مناقصه را می توان چشم پوشی در شرایط خاص مانند اگر یک تصمیم باید به فوریت و یا اگر وجود دارد نه به اندازه کافی تامین کنندگان.

کمیته شناسایی 50 مناسبت بین جولای 2015 و ژوئن 2018 که معمول تدارکات مناقصه شده بود چشم پوشی توسط دبیرخانه مشترک المنافع. برخی از این تصمیمات predated بانوی اسکاتلند انتصاب در مارس 2016.

بانوی اسکاتلند وکلا اصرار داشت تصمیم به جایزه قرارداد به خداوند پاتل شرکت به طور کامل توجیه بود و با پیروی از روش های تهیه ،

در بیانیه ای آخرین ماه بانو اسکاتلند وکلاء کارتر-چین و چروک وتاه گفت: KYA جهانی با مسئولیت محدود اهدا شد دو قرارداد “بر اساس آن پیشینه ثابت در تغییر مدیریت مشاوره” و خدمات آن بودند “از صمیم قلب مورد نیاز” در آغاز بانوی اسکاتلند است ،

آن گفت: “این تصمیم کاملا موجه و SG اسکاتلند توصیه شد که این انطباق با روش های تهیه شد که در نیروی در زمان.”

این بیانیه ادامه داد: “دبیرخانه دارای انطباق کامل با درخواست از آن حسابرسان و به تصویب رسید و اجرا شده یا در حال اجرای خود را توصیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی