بارونس اسکاتلند انتقاد برای اعطای قرارداد به دوستان شرکت

دبیر مشترک المنافع بارونس اسکاتلند شده است به شدت مورد انتقاد توسط حسابرسان داخلی برای اعطای سودآور مشاوره قرارداد به یک شرکت اجرا شده توسط یک دوست شخصی.

سازمان بین المللی را به کمیته حسابرسی متهم او را از “دور زدن” معمول رقابتی مناقصه قوانین اعطای £250,000 کمیسیون به KYA جهانی.

این شرکت متعلق به همکار, کار, همکار, خداوند پاتل برادفورد شد و قرارداد برای انجام یک بررسی مشترک المنافع دبیرخانه بدن به رهبری بانوی اسکاتلند از لندن است.

اما کمیته حسابرسی گزارش ادعا کرد که خداوند پاتل شرکت بود “ظاهرا ورشکسته” در آن زمان با بدهی به ارزش بیش از £40,000. و در آن اعلام کرد که دبیرخانه مشترک المنافع قادر به ارائه حسابرسان با KYA جهانی در گزارش نهایی تنظیم, توصیه های آن است.

این کمیته گزارش های به دست آمده توسط بی بی سی – ابراز نگرانی می کند که دبیرخانه “عمل می کند و حذفیات” در رابطه با این قرارداد و دیگر ادعایی نقایص آن مشخص – “[اندازد] یکپارچگی” از موسسه و خطر “جدی اعتباری اگر نه خسارت واقعی”.

بانوی اسکاتلند وکلا اصرار داشت تصمیم به جایزه این قرارداد به طور کامل توجیه می شود و با پیروی از روش های تهیه ،

دبیرخانه مرکزی اداری hub برای مشترک المنافع ساخته شده از 53 کشور – بسیاری از آنها مستعمرات سابق بریتانیا – که شامل تقریبا یک سوم از جمعیت جهان است.

بحرانی گزارش ممکن است افزایش تازه سوال در مورد اینکه آیا بانوی اسکاتلند داده خواهد شد و دوره دوم از دفتر کشورهای مشترک المنافع سران دولت هنگامی که آنها را ملاقات در رواندا بعد از این سال.

در حال حاضر وجود دارد ناآرامی در میان برخی از کشورهای عضو در مورد راه دبیرخانه اجرا شده است.

بی بی سی می داند که یک پیشرو در کشورهای مشترک المنافع کشور به تازگی متوقف دادن بودجه به این نهاد است.

بانوی اسکاتلند و خداوند پاتل شد یک بار کار وزرا در مجلس اعیان.

تحقیقات مربوط به قرار ملاقات خود را انجام شده توسط خارجی حسابداری شرکت KPMG در سپتامبر سال گذشته به درخواست مشترک المنافع مأموران عالی رتبه در لندن که با هم تشکیل سازمان بین المللی را حکام.

KPMG در بر داشت که قرارداد مشاوره داده شد به پروردگار پاتل در مارس 2016 در “توصیه های شخصی از SG اسکاتلند” از آنجا که او تا به حال “سطح بالایی از اثبات اعتماد با دبیر کل”.

بانوی اسکاتلند خواسته یکی از نمایندگان به پر کردن یک فرم waiving معمول رقابتی مناقصه و قوانین که او پس از آن تایید شده است.

ممیزی گفت: کمیته اولیه قرارداد برای £90,000 شامل مالیات بر ارزش افزوده برای سه ماه کار می کنند.

بود که پس از آن برای تمدید دوم قرارداد به ارزش £162,000 برای بیشتر از شش ماه کار آن ادعا و بدون شرکت در نظر گرفته شد.

با توجه به KYA جهانی را به حساب شرکت در حال دارایی £971 و بدهی £48,762.

در آن گزارش مورخ 21 نوامبر 2019 در کشورهای مشترک المنافع را به کمیته حسابرسی گفت: “اعطای ظاهرا ورشکسته شرکت دو قرارداد در مجموع £252,000 غیر معمول است.”

این کمیته گفت: از آن نگران بود که “افشای واقعی یا درک تضاد منافع و پس از آن آموزش یک تابع برای آماده سازی چشم پوشی به منظور تایید آن دور اساسی کنترل در فرایند تهیه”.

آن را نیز در بر داشت که دبیرخانه تا به حال هیچ ثبت نام یا مناقصه چشم پوشی و یا تضاد منافع و قادر به توضیح دهد که چرا نه.

تحت مشترک المنافع قوانین رقابتی و مراحل مناقصه را می توان چشم پوشی در شرایط خاص مانند اگر یک تصمیم باید به فوریت و یا اگر وجود دارد نه به اندازه کافی تامین کنندگان.

کمیته شناسایی شده کمتر از 50 مناسبت بین جولای 2015 و ژوئن 2018 که معمول تدارکات مناقصه شده بود چشم پوشی توسط دبیرخانه مشترک المنافع.

برخی از این تصمیمات predated بانوی اسکاتلند انتصاب در مارس 2016.

این گزارش به این نتیجه رسیدند: “ممیزی کمیته نگران است که اعمال و حذفیات فوق و همچنین عدم وجود هر گونه توضیحی برای این شکست به خطر می اندازد یکپارچگی دبیرخانه.

“حداقل شکست شناسایی خطر جدی اعتباری اگر نه واقعی آسیب به دبیرخانه.”

آن افزود: “با وجود درخواست کمیته حسابرسی نشده اند با ارائه گزارش تهیه شده توسط KYA جهانی و تحویل به عنوان یک سند نهایی تا 30 ژوئن 2016 به عنوان نیاز اولیه قرارداد.”

در بیانیه ای بانو اسکاتلند وکلاء کارتر-چین و چروک وتاه گفت که KYA جهانی با مسئولیت محدود اهدا شد دو قرارداد “بر اساس آن پیشینه ثابت در تغییر مدیریت مشاوره” و خدمات آن بودند “از صمیم قلب مورد نیاز” در آغاز بانوی اسکاتلند است ،

آن گفت: “این تصمیم کاملا موجه و SG اسکاتلند توصیه شد که این انطباق با روش های تهیه شد که در نیروی در زمان.

“SG اسکاتلند آغاز شد پست خود به عنوان مشترک المنافع دبیر کل در 1 مارس 2016 زمانی که دبیرخانه در بسیار فقیر و موقعیت مالی و نیاز مبرم به اصلاحات. “او وظیفه بود با تبدیل سازمان به فوریت.

“انتصاب KYA پیشرو در مدیریت تغییر, مشاوره, یکی از مراحل SG اسکاتلند در زمان را در مورد تغییر در عجله.”

کارتر-چین و چروک وتاه اصرار داشت که KYA جهانی “هرگز ورشکسته تلقی شده است و آن نادرست است به تلقین کردن در غیر این صورت”.

آن گفت: “این ادعا که KYA جهانی بود و از نظر قانونی ورشکسته شرکت اشتباه است و ساخته شده به دبیرخانه کمیته حسابرسی صندلی.

“علاوه بر این, آن را نادرست و گمراه کننده می گویند که KYA جهانی اهدا شد قرارداد به ارزش مجموعا £252,000.

“نه KYA جهانی بود و در واقع قرارداد به ارزش £75,000 (به علاوه مالیات بر ارزش افزوده) در هر. این قرارداد جوایز را تشکیل می دهند به شدت نرخ یارانه از هزینه های که KYA جهانی می تواند شارژ دبیرخانه.”

این بیانیه ادامه داد: “این تصمیم به جایزه KYA جهانی قرارداد شده است به طور کامل توجیه می شود در نور از موفقیت های اخیر دبیرخانه که از قدرت به قدرت در سال های اخیر و با موفقیت تحت تجدد روند.

“دبیرخانه دارای انطباق کامل با درخواست از آن حسابرسان و به تصویب رسید و اجرا شده یا در حال اجرای خود را توصیه.”

بی بی سی ساخته شده و تلاش های مکرر برای تماس با پروردگار پاتل اما هیچ پاسخ وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im