بارکلیز اتحاد اوراق یک سیستم است که دنبال کارمندان زمان صرف شده در میز خود و ارسال هشدار به کسانی که هزینه های بیش از حد طولانی در می شکند.

بانک معرفی کامپیوتر سیستم مانیتورینگ هفته گذشته اما در مواجهه کارکنان واکنش به گزارش شهر هستم.

وی همچنین گفت: axing سیستم ردیابی شد یک پاسخ به “همکار بازخورد” اما نمی گویند اگر آن دائمی است.

نرم افزار Sapience ادعا می کند برای ایجاد “شفافیت بی سابقه ای” در داخل شرکت.

“آن را نیز تعیین زمانی که یک کارمند می رود آفلاین برای مدت زمان” نرم افزار شرکت وب سایت می گوید. یک بارکلیز منبع گفت که این ابزار استفاده می شود برای نظارت بر “اثربخشی” مردم در میز خود را.

اما در علاوه بر این به جرقه خبري در بانک آن را به خود جلب انتقاد از حریم خصوصی فعالان و متخصصان منابع انسانی.

Silkie کارلو مدیر حریم خصوصی کمپین گروه برادر بزرگ سازمان دیده بان گفت: “سرزده نظارت بر” محروم کارکنان از حریم خصوصی در محل کار.

“مدیران هرگز دور با تنفس کردن کارمند گردن شخصا نظارت بر صفحه نمایش خود را و یا ورود به سیستم توالت و آب می شکند,” او گفت:. “در دسترس بودن فناوری به [مانیتور] کارکنان بر روی کامپیوتر کاربر نیست و آن را بیشتر قابل قبول است.”

او در توصیف این نرم افزار به عنوان “وحشت زده” و به نام در بارکلیز به “بررسی فوری” استفاده از آن.

  • چگونه آن را احساس به تماشا در محل کار تمام وقت ؟
  • ‘آن را احساس می کنیم در زندان’

وی همچنین گفت: این نرم افزار بخشی از یک خلبان بود که نورد در بخشی از آن سرمایه گذاری در بخش بانکی.

اما پس از شهرستان هستم روزنامه نشان داد جزئیات این طرح منتشر شده و محکم دیدگاه از یک کارمند که صحبت می کرد به کاغذ ناشناس بارکلیز گفت: مدیران دیگر نمی خواهد بود قادر به پیگیری فعالیت های فردی کارگران است.

حفاظت از داده ها

در بیانیه این بانک گفت: “ما همیشه در نظر گرفته شده برای گوش دادن به همکار بازخورد به عنوان بخشی از این محدود خلبان بود که در نظر گرفته شده برای مقابله با مسائلی مانند فردی بر کار و همچنین افزایش کلی بهره وری است.”

اما ادوارد Houghton رئیس تحقیقات در موسسه خبره پرسنل و توسعه, سوال آن است که آیا تا کنون مناسب برای استفاده از آنچه او به عنوان “برادر بزرگ” رویکرد به نظارت بر محل کار.

“فن آوری های مانند این در واقع ممکن است باعث بیش از آسیب خوب,” او گفت:. “آنها می توانند… ایجاد بی اعتمادی و یا سطوح پایین اعتماد برای کارکنان – کارکنان می تواند احساس مانند آنها در حال تماشا و اعتماد به انجام کار خود را به طور موثر است.”

این اولین بار نیست که این بانک آمده است در زیر آتش برای استفاده از تکنولوژی برای نظارت بر کارکنان خود را.

در سال 2017, Barclays مواجه گسترده انتقاد پس از آن نصب جعبه سیاه در زیر بانکداران’ میز به پیگیری چه مدت آنها صرف در محل کار.

کمپین گروه حفظ حریم خصوصی بین المللی گفت: “قوانین حفاظت از داده های بسیار روشن و دقیق و نه کارفرمایان اجازه می دهد برای انجام چنین نظارت مگر اینکه آنها قادر به ثابت کند که این به شدت لازم است و متناسب کند و آن را به شدت تاثیر حقوق کارکنان.

“مردم حق دارند به برخی از حقوق اساسی حتی اگر آنها در کار است ، “بانک های بین المللی مستثنی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی