پر شور ادعا می کند که بارسلونا استخدام یک شرکت رسانه های اجتماعی برای تقویت تصویر از مقامات ارشد در این باشگاه در حالی که با خدشه دار کردن است که از بازیکنان از جمله لیونل مسی اضافه کرده است به این معنا از یک باشگاه نزدیک شدن به آشفتگی.

بارسلونا مجبور شدند به انکار در قوی ترین شرایط در روز دوشنبه ادعا می کند در رسانه های محلی که کارفرمایان قرارداد شرکت رسانه های اجتماعی I3 سرمایه گذاری برای ارسال پیام بر روی Facebook و توییتر حساب خود را که تامین این اعتبار از رئیس جمهور Josep Maria Bartomeu و هیئت مدیره خود را در حالی که انتقاد از چهره های دیگر در این باشگاه از گذشته و حال – از جمله کاپیتان فعلی مسی و دفاعی بی باک Gerard Pique.

بیشتر بخوانید: بارسلونا انکار پر شور ادعا می کند که کارفرمایان پرداخت می شود رسانه های اجتماعی شرکت برای حمله به شهرت مسی و دیگر چهره های کلیدی

“بارسلونا صریحا انکار هر گونه ارتباط و علاوه بر این قرارداد از خدمات مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی است که باید پخش منفی و یا توهین به پیام های مربوط به هر شخص و نهاد و یا سازمان است که ممکن است شده اند و یا مربوط به باشگاه” به شدت دقت انکار از بارسلونا به عنوان خوانده شده.

این باشگاه در رفت و تهدید به اقدام قانونی علیه این منبع ادعا می کند و خواستار “فوری اصلاح اطلاعات منتشر شده و reserv[ing] مناسب برای ورزش اقدام قانونی علیه کسانی که همچنان به دلالت این باشگاه در چنین شیوه است.”

استرن کلمات از بارسلونا هستند که به وضوح مشخص به منظور کاهش هر گونه آسیب به شهرت خود را از آنچه دولت در حال زشت نهفته است.

اما برای بارسا کارفرمایان این است که هنوز یکی دیگر از آتش برای آنها به مبارزه می آید و داغ بر روی پاشنه از شکاف بین باشگاه آیکون مسی و ورزشی کارگردان Eric Abidal در اوایل این ماه.

در آن صورت مسی با صدور نادر بیانیه عمومی در امور باشگاه که در آن او با انتقاد Abidal پیشنهاد که برخی از تیم ملی تا به حال داده نشده بهترین تلاش خود را تحت اخراج مدیر ارنستو والورده.

“شما باید به نام چرا که در غیر این صورت شما بدسم هر کس نام و تغذیه, شایعات که گسترش و درست نیست” مسی fumed در تیمی سابق خود Abidal.

همچنین در rt.com “ما نباید پرتاب sh*t در خودمان’: آلبا wades به مسی-Abidal ردیف عنوان ructions تهدید به از خط خارج بارسلونا در فصل

Abidal ماند در کار خود را به عنوان باشگاه آمار و ارقام موعظه وحدت بود اما ناخوشایند ردیف برای یک تیم است که مدیر جدید Quique Setien به دنبال بازگشت به یک سبک بازی بیشتر تراز وسط قرار دارد با افتخارات گذشته در حالی که حفظ یک چالش داخلی و حمله در لیگ قهرمانان.

در لالیگا شرایط بارسلونا برداشت بسیار مهم 2-1 پیروزی در برابر مقام سوم ختافه در Nou Camp در آخر هفته که نقل مکان کرد و آنها را به در یک نقطه از رئال مادرید پس از لیگ برتر-سران برگزار شد به یک شوک 2-2 صفحه اصلی قرعه کشی به گذشت Celta Vigo 24 ساعت بعد.

اما Setien است که ریاست یک تیم با ویژه نازک حمله گزینه پس از آسیب به لوئیس سوارز و شکننده عثمان Dembele.

بارسا شکست خورده را به هر کسی در طول نقل و انتقالات ژانویه اما در روز دوشنبه حداقل دست تقدیر ویژه ای به امضای یک مهاجم خود را داده آسیب گلایه.

در لیگ قهرمانان آنها از روی حیله و تزویر گذشته 16 کراوات در برابر ناپولی شروع در ایتالیا در هفته آینده.

آن را نمی خواهد کمک های خود را برای برنامه ریزی بازی بازسازی تحت Setien انجام شود در میان افت گسترده تر رسوایی – بدون توجه به این باشگاه را رد ادعا در برابر آنها.

همچنین در rt.com بازگشت افسانه حمله استعداد, درمان به دور بعد گلایه – Quique Setien پنج چالش عمده به عنوان رئیس جدید بارسلونا

در عوض آن چه خواهد شد انجام دهید این است که سوخت بیشتر حدس و گمان از جهت باشگاه و کاپیتان مسی به خصوص با توجه به وحی که او دارای یک گزینه به راه رفتن به دور از هر تابستان و این واقعیت است که او خواهد بود آرزو با هر تعداد از هموطنان غول در سراسر اروپا است.

مسی اعلام کرده است تعهد خود را به باشگاه او شده است در پس از سن 12 اما آخرین رسوایی – که دوباره میکشد به نام او – به احتمال زیاد بیشتر ارائه می دهد امید به خارجی ها در نهایت برگشتاندن آرژانتین استاد به دور از Nou Camp صفحه اصلی.

آن است که تا حدی این ترس که شاید باعث شد بارسلونا به توان خیلی سریع و خیلی شدید را انکار میان روز دوشنبه رسوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی