بارسلونا انکار پر شور ادعا می کند که کارفرمایان پرداخت می شود رسانه های اجتماعی شرکت برای حمله به شهرت مسی و دیگر چهره های کلیدی

بارسلونا مجبور به انکار پر شور ادعا می کند که باشگاه کارفرمایان باید با استفاده از رسانه های اجتماعی شرکت به besmirch شهرت خود بازیکنان از جمله کاپیتان لیونل مسی.

گزارش ها در مطبوعات محلی گفته اند که بارسلونا با استفاده از خدمات I3 سرمایه گذاری با توجه به خدشه دار کردن تصویر از ستاره هایی مانند مسی و مدافع Gerard Pique و همچنین پتانسیل نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و چهره های دیگر مانند سابق بازیکنان و مدیران.

باور نکردنی, اتهامات پخش در لا Llotja دلم Què t’hi Jugues پادکست و رادیو برنامه SER کاتالونیا ادعا کرد که Twitter و Facebook حساب های اجرا شده توسط I3 سرمایه گذاری برای محافظت از شهرت جمهور Josep Maria Bartomeu و هیئت مدیره خود را در حالی که کاهش آن از دیگران – از جمله مسی و Pique – که های مختلف روابط خود را با این باشگاه است.

بارسلونا کارفرمایان آمار در کسانی که ادعا می کند در روز دوشنبه با صدور بیانیه ای قویا انکار اتهامات.

“بارسلونا صریحا انکار هر گونه ارتباط و علاوه بر این قرارداد از خدمات مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی است که باید پخش منفی و یا توهین به پیام های مربوط به هر شخص و نهاد و یا سازمان است که ممکن است شده اند و یا مربوط به باشگاه” این بیانیه را بخوانید.

“I3 سرمایه گذاری های ارائه دهنده خدمات به این باشگاه است و بدون ارتباط با حساب های ذکر شده و اگر هر رابطه بود برای آمدن به نور باشگاه بلافاصله خود را پایان قرارداد و آن را در مورد هر گونه اقدام قانونی لازم برای دفاع از منافع خود.

“به این ترتیب بارسلونا تایید می کنند که این خدمات قرارداد مربوط به نظارت بر رسانه های اجتماعی با هدف تجزیه و تحلیل هر دو مثبت و منفی پیام در مورد سازمان خود را.

“با این قرارداد از این خدمات این باشگاه در تلاش است به دنبال پس از و حفظ شهرت خود را به عنوان کسانی که از افراد مرتبط با باشگاه (حامیان, بازیکنان, اعضای هیئت مدیره, اعضای, حامیان اعضای باشگاه…) تا آنجا که حفاظت از این شهرت این است که یک عنصر اساسی و مسئولیت برای کسانی که کار برای سازمان است.

“باشگاه خواسته های فوری اصلاح اطلاعات منتشر شده و حق به ورزش اقدام قانونی علیه کسانی که همچنان به دلالت این باشگاه در چنین شیوه” به آن اضافه شده است.

همچنین در rt.com بارسلونا آمار هک حمله سایبری گروه OurMine که ادعا نیمار در راه خود را به عقب به Nou Camp

با توجه به فوربس پست ها گفته شده با هدف حمله به تصاویر از بازیکنان مانند مسی و Pique – در مورد سابق با بحث در مورد فعالیت های خود ،

انتقاد نیز وارد شده است در مدیر سابق پپ گواردیولا به عنوان به خوبی به عنوان بازنشسته ستاره Carles Puyol و ژاوی هرناندز.

رسوایی قیاس روابط با مسی به ویژه پس از او درگیر شد و در کشتیهای با پرچم های ورزشی کارگردان Eric Abidal بیش از اخراج از مدیر ارنستو والورده.

مسی تحت قرارداد در Nou Camp تا 2021 اما می تواند بنا به گزارش راه دور در پایان هر فصل.

همچنین در rt.com راه مسی ‘طول می کشد مراقبت از خود را” به این معناست که او بازی خواهیم کرد تا او حداقل 38 می گوید: بارسلونا افسانه Puyol

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im