بانک در زندگی مهم است ؟ اینترنت implodes پس از جی پی مورگان مدیر عامل جیمی Dimon زانو زده در مقابل غول طاق

روند رو به رشد زانو برای نشان دادن همبستگی با ‘Black Lives Matter’ جنبش ظاهرا اتخاذ شده است توسط بانک جیمی Dimon تحریک بهمن ناباوری و تمسخر در رسانه های اجتماعی.

مدیر عامل شرکت جی پی مورگان چیس بود عکس گرفتن زانو در مقابل یک بانک بزرگ طاق در جمعه جرقه حدس و گمان است که او در بیان حمایت از ضد نژادپرستی تظاهرات که در سراسر ایالات متحده است.

بانک خود را کاهش یافته است به تایید وجود دارد که آیا معنای عمیق تر در پشت عکس, اما Dimon قبلا ابراز همدردی برای, تظاهرات حاکی از این است که تعقیب بود “متعهد به مبارزه علیه نژاد پرستی و تبعیض در هر کجا و با این حال در آن وجود دارد.”

برای رسانه های اجتماعی این امکان که uber-ثروتمند Dimon مشغول کرده بود در برخی از نسبتا شفاف موجب سیگنالینگ شد بیش از حد به خرس.

“شما لازم نیست که به شکست می شود بیدار,” شوخی یکی unimpressed کاربر توییتر.

دیگران اشاره کرد که Dimon قدرتمند بانک متهم شده است از نژاد پرستی و تبعیض در گذشته است. جی پی مورگان چیس نیز مقصر هدفمند با هدف قرار دادن, سیاه, محله با subprime وام و حتی به میلیون ها دلار به NYPD.

اگر Dimon در واقع تلاش برای نشان دادن همبستگی خود را با معترضان, او به احتمال زیاد پس از ترس و نه از اصل حمایت از, اشاره یک دیدگاه.

در طول ضرب وشتم هفته گذشته تظاهر کنندگان آتش به تعقیب بانک در لا مسا حومه شهر سن دیگو. دیگر بانک ها و دستگاههای خودپرداز نیز هدف حمله معترضان. به زانو پدیده تقسیم کرده است افکار عمومی با برخی از این استدلال آن است که یک فرم ارسال و در حالی که دیگران را تحسین این حرکت به عنوان یک همبستگی با جامعه سیاه و سفید. عکس نشان دادن افسران پلیس و حتی ملی guardsmen گرفتن یک زانو را بیشتر قطبی بحث است.

همچنین در rt.com تماشا کنید: غارتگران غارت کردن Louis Vuitton, police HQ و سر و صدا به عنوان بانک پورتلند فوران در اعتراض

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de