میلیاردر دموکراتیک امیدوار مایکل بلومبرگ قول داد به “دفاع از بانک ها” و به شوخی پیشنهاد او ممکن است شکار کردن رقبای سیاسی خود با هواپیماهای بدون سرنشین Predator در صورت انتخاب یک درز 2016 کلیپ صوتی نشان داده است.

به بلومبرگ کمپین را تایید صحت ضبط که اسیر یک سخنرانی او در یک بسته-درب گلدمن ساکس رویداد در استادیوم یانکی در ژوئن 2016. کلیپ آنلاین ارسال شده توسط خودخوانده ناراضی سابق گلدمن اجرایی چند روز پیش و پس از ساخته شده دور.

بلومبرگ افتتاحیه اظهارات تنها می تواند کمک به سوخت و نگرانی در درون جناح مترقی از خود حزب دموکرات که میلیاردر است که در واقع با بانک های بزرگ است.

پرسید که چرا او نمی اجرا در سال 2016 رادیو فردا پاسخ می دهد: “خب برای شروع اولین کمپین پلت فرم خواهد بود برای دفاع از بانک ها و شما می دانید که چگونه به خوبی که قراره فروش در این کشور است.”

در حالی که مبارزات انتخاباتی خود خار سخن گفتن به عنوان یک شوخی سفارشی طراحی شده برای مخاطبان از مدیران شرکت های بزرگ – بلومبرگ به نظر می رسید کاملا جدی مورد حمایت خود را برای صنعت بانکداری در این زمان و با این استدلال که بیشتر قوی سیستم بانکی را تقویت رشد کار.

“اما به طور جدی…کسی عاشق ایستادن و انجام آنچه ما نیاز داریم. سالم سیستم بانکی که رفتن به خطرات چرا که آنچه باعث ایجاد شغل برای همه است.”

“و هیچ کس مایل به می گویند که. مشکل این است که این مبارزات در این روز و سن واقعا در مورد شعار و نه در مورد مسائل دیگر” او رفت و در lamenting است که رای دهندگان بازیگران آراء بر اساس نامزد آنها “نفرت حداقل.”

در یکی دیگر از takeout از حدود 1 ساعت سخنرانی – آپلود شده در هفته گذشته توسط کاربر ‘cancelgoldman’ به ساوندکلاود صوتی-به اشتراک گذاری پلت فرم – بلومبرگ انگلیسی دوبله که یکی از مزایای بودن رئیس جمهور این است که یک فرمانده مارس انجام دور با ناخوشایند منتقدان… با در نظر گرفتن آنها را با هواپیماهای بدون سرنشین قاتل.

“آن شده اند که یک کار بزرگ است. نه منظورم اینه که شما در مورد آن فکر می کنم شما باید شکارچیان و شکارچیان باید موشک و من یک لیست از همه که به من اذیت و یا پیچ من برای آخرین 74 سال و bang-bang-bang-bang.”

آمریکا بارها انتقاد بی رویه حملات هواپیماهای بدون سرنشین در خاورمیانه با یک 2018 گزارش پیدا کردن که یک سوم از کشته شدگان در هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در جنگ علیه القاعده را در یمن حق رای دادن بودند غیرنظامیان از جمله کودکان.

همچنین در rt.com زندگی در ترس: گزارش 1 در 3 هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا-اعتصاب مرگ و میر در آمریکا غیر نظامیان از جمله کودکان

ارتش ایالات متحده مسلح هواپیماهای بدون سرنشین برنامه مواجه شده است و اتهامات مشابه بیش از عملیات در سوریه و افغانستان و پاکستان و عراق که در آن غیر مبارزان کشته شده اند و در های متعدد بدون سرنشین اعتصاب.

در حالی که سخنگوی بلومبرگ کمپین بستری در سی ان ان که این شوخی ممکن است به نظر می رسد تن ناشنوا در حال حاضر او استدلال آن خوب بود در آن زمان: “در سال 2016 زمانی که کسی ترک خورده عاقلانه در مورد یک رئیس جمهور با استفاده از سخت افزار های نظامی برای حل و فصل کینه یک مخاطب می خنده.”

همچنین در rt.com ‘برخی از افراد بیش از حد پول’: بلومبرگ trolled برای مغلوب ساختن پیشی جستن می خورد ‘سوخته استیک’ و ‘بازی در گلف’ تابلوهای تبلیغاتی

بلومبرگ صرف بیش از 500 میلیون دلار از جیب خود برای ترویج ریاست جمهوری پیشنهاد اما تا کنون مبارزات انتخاباتی خود در تلاش برای به دست آوردن شتاب با داشتن قلم بیش از سه ابتدایی مسابقات در دسترس نباشد. در یکی از آخرین ابرو-بالا بردن مناقصه را به نفع خود حمایت مردمی بلومبرگ هولناک, نوادا, با عجیب و غریب, تابلوهای تبلیغاتی هجوم آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – برخی از آنها متهم POTUS از “تقلب در گلف” و با بهره گیری از “سوخته استیک.” حملات موفق به اعتصاب وتر با رای دهندگان که در زمان به رسانه های اجتماعی به تمسخر عجیب و غریب کمپین تبلیغات.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de