تسلط زن روسی اسکیت باز شده است و تقریبا کل در فصل های اخیر با Eteri Tutberidze را protégés به طور مداوم در چرخش بر روی سکو و در زمان دو سال یک ستاره جدید به نام کامیلا Valieva متولد خواهد شد.

13-year-old احساس که هنوز سن واجد شرایط برای شرکت در ارشد رقابت در نظر گرفته شده است یکی از رقبای اصلی برای درخشش در المپیک زمستانی 2022 در چین است.

ادامه مطلب:پیروزی Tutberidze: زن روسی شکل اسکیت باز رفت و برگشت روی سکو در سال 2020 قهرمانی اروپا (تصویری)

این از لحاظ فنی فوق العاده با استعداد اسکیت باز mesmerizes با او نرم و لطیف اسکیت به تصور او به سادگی شناور بر روی یخ در حالی که نشان دادن عناصر از جمله چهار میپرد.

این دختر شده است را بوسید و خداگفت:” آلکسی Zheleznyakov یک طراح رقص در تیم مشهور مربی Tutberidze.

تمام باله مدارس خیلی دوست دارم او را در میان دانش آموزان خود را,” او اضافه کرد: استقبال از این ستاره جوان برای او هنرمندی و استعداد.

روز جمعه Valieva تایید وضعیت خود به عنوان تیم سوم رهبر با برنده روسیه و اتباع ضرب و شتم مدال نقره صوفیه Akatieva بیش از 20 امتیاز.

زیر را در صدای پای او را تزئین هم تیمی های Valieva نیز قادر به فرود چهار اما به تازگی به دست آورد و یک حلقه پا تا کنون با برنامه های به روز رسانی دیگر جهش فوق العاده-c دسته.

Valieva کوتاه برنامه است که او نشان شده است برای دو فصل در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک شاهکار واقعی نه تنها با شکل اسکیت صاحب نظران بلکه توسط پیکاسو نوه دیانا Widmaier بود که مفتون او را “دختر بر روی توپ” معمول است.

همچنین در rt.com تصویر کامل: روسیه 13yo احساس Valieva wows پاتیناژ جهان با پیکاسو معمول

اسکیت باز قادر خواهد بود برای پیوستن ارشد رویدادها در پاییز 2021 چند ماه قبل از المپیک زمستانی 2022 در چین است که ممکن است سکوی پرشی برای سوپر استار شدن از آن صورت گرفت که countrywoman آلینا Zagitova که برنده المپیک عنوان در سن 15 سالگی.

داشتن قوی ترین ورزشکاران زن حاضر در تیم او Tutberidze است که به طور گسترده ای به عنوان پیشرو در بانوان اسکیت با یک ظاهر بی پایان مجموعه ای از با استعداد ستاره.

اما Valieva متفاوت از اکثر هم تیمی های او با داشتن بالغ اسکیت با وجود مناقصه سال است. او کاملا تفسیر موسیقی از برنامه های او ایجاد فراموش نشدنی عینک بر روی یخ.

او یکی از چند انتخاب اسکیت باز که زحمت می تواند ترکیب دشوار ویژگی های محتوای قانع کننده ای هنری ساخت برنامه های او واقعا قابل توجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de