بحرین سفارشات تمام مدارس و مهد کودک ها تعطیل برای 2 هفته به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد

بحرین دانش آموزان خواهد بود پرش کلاس با توجه به کاملا دلیل معتبر برای آینده دو هفته پس از کشور وزارت آموزش و پرورش دستور داد مدارس و مهد کودک به صورت موقت بسته شده میان افزایش coronavirus موارد است.

دولتی و همچنین خصوصی کودکستان ها و مدارس در بحرین بسته خواهد شد درهای خود را به مدت دو هفته شروع چهارشنبه خلیج فارس سلطنت مقامات اعلام کرد در روز سه شنبه پس از 9 مورد جدید از کشنده COVID-19 گزارش شد آوردن تعداد به 17.

همه موارد جدید تا کنون شده اند مربوط به ایران است. مقامات گفت که کسانی که آلوده سفر از ایران به بحرین یا از طریق دبی یا امارات متحده عربی.

“نه جدید ثبت نام موارد تشخیص داده شد از میان چهار زن در بحرین از اتباع سه نر بحرین اتباع و دو زن عربستان اتباع همه پس از رسیدن به ایران از طریق دبی یا شارجه.”

بيماران گرفته شد برای درمان به ابراهیم خلیل کانو مرکز بهداشت در منامه پایتخت دومین شهر بزرگ.

با شیوع کروناویروس گسترش به شرق میانه بحرین شدت روش های غربالگری در فرودگاه و در روز سه شنبه به نقل مکان به حالت تعلیق پروازها از فرودگاه بین المللی دبی و شارجه در فرودگاه بین المللی در امارات متحده عربی برای 48 ساعت آینده.

همچنین در rt.com تماشا کنید: سلامت ایران رئیس مبس (مبس) عرق پیشانی طول coronavirus توجیهی و سرفه در مصاحبه تلویزیونی قبل از خود را تشخیص

مقامات بهداشت گفت که تعطیلی مدارس ساخته شده بود به عنوان یک احتیاط. یکی از این موارد تایید شده است یک راننده اتوبوس که وارد شده از ایران در فوریه 21 و آن را تا چند روز بعد که او نشان داد آنفولانزا مانند علائم معمولی برای coronavirus وزارت گفت. این مرد در حال حاضر کاهش یافته است کودکان در دو مدرسه و یک مهد کودک که در آن زمان باعث این مقامات برای تست تمام کودکانی که در زمان اتوبوس و خانواده خود را.

ایران در حال حاضر تجربه مرگبارترین شیوع رمان coronavirus خارج از چین با مرگ و میر افزایش به 15 روز سه شنبه. نزدیک به 100 نفر آلوده شده اند, با توجه به رسانه های دولتی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im