ستاره Joker, The Irishman و یک بار پس از یک زمان در هالیوود در حال آماده سازی برای پیدا کردن اینکه آیا آنها موفق به کسب جوایز بافتا.

این سال را به مراسم می گیرد در لندن بعد با Joaquin Phoenix, Al Pacino و مارگوت رابی در میان نامزدهای انتظار می رود برای حضور در.

Joker آگهی های بسته با 11 نامزد در حالی که ایرلندی و یک بار پس از یک زمان… باید 10 بار در هر.

اما جنگ جهانی یک حماسه 1917 است نوک برنده جایزه بهترین فیلم است.

آقا سام مندس ریگ درام است نه نامزد و همچنین در bookmakers مورد علاقه خود به نام فوق العاده, انگلیسی, فیلم.

دیگر نامزد رود در رویال آلبرت هال فرش قرمز شامل براد پیت, Renee Zellweger, Saoirse Ronan, Charlize Theron, Taron Egerton, Adam Driver, اسکارلت جوهانسون, لورا درن و فلورانس Pugh.

زمانی که نامزد اعلام شد و تقریبا یک ماه پیش آنها موجب یک ردیف بیش از یک عدم تنوع.

تمام 20 بازیگری نامزد هستند و هیچ زن مدیره نامزد شدند برای هفتمین سال در یک ردیف.

پیشرو بافتا نامزد

  • 11 – Joker
  • 10 – ایرلندی
  • 10 – روزی روزگاری… در هالیوود
  • 9 – 1917
  • 6 – Jojo خرگوش
  • دیدن نامزد در کامل

این بدان معنی است که وجود دارد هیچ جایی برای سیاه, بریتیش, ستاره سینتیا Erivo – که در ادامه به نامزد دریافت جایزه اسکار برای ایفای نقش در فیلم Harriet biopic در مورد برده-تبدیل-طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman.

او گفت: تنوع آن را “ناامید کننده” است که بیشتر در فیلم های متنوع نشان می دهد در بفتا.

در آن زمان بافتا, رئیس, آماندا بری گفت که او “بسیار نا امید” با فقدان تنوع و سازمان متعهد به انجام یک “مراقب باشید و دقیق نقد و بررسی” از آن سیستم رای گیری.

ابرو مطرح شد با این واقعیت وجود دارد اتاق را به جوهانسون و رابی دو بازیگری نامزد هر یک از.

رابی در برابر خودش در بهترین بازیگر نقش مکمل زن دسته برای نقش در بمب و یک بار پس از یک زمان…

که دسته همچنین شامل جوهانسون برای جوجو خرگوش و او نیز برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را در مقابل راننده در Netflix بکشد طلاق, درام, ازدواج, داستان.

اما زلوگر داغ است مورد علاقه به بلند کردن بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه برای بازی جودی گارلند در Judy. دیگر نامزد هستند ترون برای, بمب, Ronan برای زنان کمی و جسی Buckley برای رز وحشی.

ققنوس نکته برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی در نقش عنوان در بذله گو. او را در برابر Taron Egerton, که بازی Sir Elton John در Rocketman و همچنین لئوناردو دی کاپریو برای یک بار پس از یک زمان…, راننده برای, ازدواج, داستان و جاناتان پرایس برای دو پاپ.

پیت و درن هستند frontrunners در حمایت از اقدام دسته بندی برای یک بار پس از یک زمان و… ازدواج داستان بود.

در حالی که آن را نمی ممکن است حرکت شبیه چمچه زنی بازیگری جوایز 1917 – با الهام از یک داستان گفته شده توسط آقا سام پدر بزرگ – می تواند بزرگترین تکه از شکوه و عظمت این شب به خصوص اگر مندس برنده بهترین کارگردان به عنوان به طور گسترده ای انتظار می رود و همچنین به عنوان بهترین فیلم و فیلم بریتانیا برجسته.

اما هر کدام از فیلم برنده جایزه موفقیت خود را ممکن است نه لزوما به خوبی جواب برای هفته آینده اسکار است. برای پنج سال گذشته به بافتا بهترین فیلم برنده رفته است و نه به برنده بهترین فیلم در جوایز اسکار.

این مراسم بافتا خواهد شد که توسط گراهام نورتون برای اولین بار پخش خواهد شد در بی بی سی یکی از 21:00 GMT.

می آید سه روز بعد از آمار و ارقام منتشر شده نشان از یک کاهش شدید در تعداد مستقل فیلم که ساخته شد در سال گذشته است.

مقدار صرف شده در فیلم داخلی تولید کاهش 45 ٪ به £175m با توجه به BFI. تعدادی از ویژگی های با بودجه بیش از 500.000 پوند کاهش یافت و از سال 94 در سال 2018 به 49 سال گذشته – اگر چه BFI گفت: شکل دوم این است که به احتمال زیاد تجدید نظر تا حدی.

همچنین گفت: برخی از بریتانیا ساخته شده فیلم هایی مانند 1917 شمارش شدند زیرا آنها تولید شده با مالی بین المللی.

بافتا برنده و نامزد در اکثر دسته در حال رای گیری برای 6,700 اعضای آکادمی که متخصصان صنعت و معماران و طراحان در سراسر جهان است.

در این سال همچنین شاهد معرفی یک دسته برای بهترین مدیر ریخته گری پس از مبارزات انتخاباتی سال گذشته به رسمیت شناختن است که بازوی صنعت فیلم.

این جوایز بافتا در بی بی سی یکی از 21:00-23:00 GMT با ویژه فرش قرمز برنامه بی بی سی اخبار کانال و جهان از 17:15-18:30 به وقت تهران.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی