آنا Kasterova, همسرم, روسی, هاکی روی یخ ستاره اوگنی Malkin, کردم بیش از او برای bargained شود هنگامی که او پرسید: رسانه های اجتماعی پیروان برای پیشنهادات در تلویزیون نشان می دهد سازمان دیده بان به عنوان زن و شوهر خود جدا در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

درست مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان پیتسبورگ پنگوئن ستاره Malkin و مجری تلویزیون-تبدیل-روزنامه نگار Kasterova که ازدواج کرده اند پس از سال 2016 در حال مصرف اجتماعی فاصله گام به coronavirus شیوع قوی هستند.

برای کمک به این جفت ارز در حالی که دور زمان Kasterova در زمان به Instagram به درخواست او 132,000 دنبال برای برخی از ایده ها را نشان می دهد به تماشای.

“بچه ها به من توصیه و اوگنی یک سری خوب و یا حتی بهتر, دو,” او نوشت: در روسی.

Kasterova ذکر شده و سپس او را مورد علاقه های شما شخصی را به عنوان میهن, میلیارد, Ray Donovan, چرنوبیلو بازداشت خانگی.

در میان پیشنهادات جدی مانند اسپانیایی جرم و جنایت نشان می دهد پول دزدی و dystopian, درام, فیلم Westworldیکی دارای گونه های برامده پیرو سون در ارائه ، به عنوان یک گزینه برای زن و شوهر.

Kasterova به وضوح بیشتر تصفیه شده سلیقه هر چند زیرکی پاسخ: “بد سرپرست.”

مانند دیگر لیگ های بزرگ در ایالات متحده NHL در حال حاضر در کشور چنگ زدن با Covid-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر جهان.

بدون راه اندازی مجدد تاریخ نامگذاری شده است اگر چه گزارش های دولت است که بازیکنان بعید است که برای ضربه زدن به یخ حداقل تا اواسط ماه مه.

“هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی. تا آن زمان ما از طرفداران NHL برای صبر و شکیبایی شما و امیدوارم که شما سالم بماند” لیگ گفت: در آن اطلاعیه اولیه در تعلیق بازی.

به ما معرفی کرده است گسترده اجتماعی محدودیت با دولت توصیه این است که افراد در گروه جمع آوری بیش از 10.

Malkin, 33, شده است در ایالات متحده از سال 2006 مخارج خود را از NHL حرفه ای در پنگوئن ها.

او برنده جام استنلی سه بار با این تیم کرده است و همچنین ادعا کرد که در مسابقات قهرمانی جهان شکوه با روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im