پشت در دادگاه: نواک جوکوویچ نشان می دهد کشویی دلاوری او به عنوان بازگشت به تمرین در ماربلا (تصویری)

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ شدن به عقب در نوسان از چیزهایی که او تیز مهارت های خود را در دادگاه رس ماربلا اسپانیا است. و این بار او را شکستن COVID-19 مقررات!

جوکوویچ قبلا در بر داشت خود را در آب گرم پس از ارسال تصویری از خودش آموزش در دادگاه قبل از دولت اسپانیا و مقررات عمومی در مورد دادگاه تا به حال آرام است.

همچنین در rt.com زندگی در ساحل: شماره 1 جهانی نواک جوکوویچ برخوردار ساحل استراحت روز پس از شکستن Covid-19 محدودیت برای دادگاه رس آموزش

اما کسانی که مقررات کاسته با بازگشایی عمومی دادگاه از مارس 11 و صربی سوپراستار شده است, کار سخت را به مطمئن شوید که او در شرایط بالا برای بازگشت ATP TourEditDelete

جوکوویچ مشترک دو حرکت آهسته ویدئوها به خود Instagram صفحه نمایش او انجام او رس-دادگاه اسلاید به عنوان نگاه او به تیز که تا کنون با وجود coronavirus مستند.

ATP Tour اعلام کرد در یک بیانیه مشترک با WTA که دو شرکت بزرگ تور تنیس خواهد بود به حالت تعلیق تا 13 ژوئن در اولین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حال انجام.

همانطور که همه چیز در حال حاضر ایستاده این رویداد برای اولین بار پس از coronavirus تنیس تقویم واشنگتن باز است که به جای برنامه ریزی شده از اوت 3, هر چند ممکن است این تغییر به عنوان تنیس مقامات نظارت بر وضعیت در حال انجام.

اما هر زمان که تنیس می کند و از سر عمل به نظر می رسد جوکوویچ است که تمام مجموعه به آمار دادگاه به دنبال به عنوان تازه و به تیز که تا کنون به عنوان او به نظر می رسد به رزومه کاری خود در فصل نخست فرم.

یکی از افرادی که معتقد است جوکوویچ مرد است به ضرب و شتم است رافائل نادال عمو و مربی سابق تونی نادال که گفت صربی ستاره همیشه سخت ترین آزمون برای برادرزاده اش در دادگاه.

همچنین در rt.com نواک جوکوویچ لعنتی عجیب و غریب ‘قدرت ذهن” تئوری

“برای ما این بود که همیشه سخت تر به بازی در برابر جوکوویچ” گفت: Toni.

“از آنجا که آن را در مورد که از آنها بهتر است. برای ما هنگامی که ما در برابر فدرر ما یک راه به ضرب و شتم او. در ذهن من قبل از رفتن به دادگاه, من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.

“هنگامی که ما در برابر جوکوویچ, بسیاری از ما نمی دانیم دقیقا آنچه که ما تا به حال به انجام. این است که سخت تر برای من. من ترجیح می دهم به بازی در برابر فدرر.”

همچنین در rt.com “من نمی خواهید مجبور به گرفتن یک’: ضد vaxxer نواک جوکوویچ صحبت می کند در ترس از اجباری Covid-19 jabs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de