با یک نرم افزار-decoration: صرف مقادیر زیادی از پول نقد در تبلیغات حمله به برنی ساندرز یکی دیگر یهودی گروه خواستار تبلیغات به پایین گرفته شود و کوبیدن لابی اسرائیل برای “ترقی خواهان هدف قرار دادن بیش از اسرائیل سیاست.”

با کمتر از یک هفته برای رفتن به نوادا اولیه دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل (DMFI) با پخش یک سری از تبلیغات در دولت انتقاد ورمونت سناتور برنی ساندرز’ “electability.” این لکه های تلویزیونی از ویژگی های یک گروه از رای دهندگان دموکرات سوال ساندرز’ سوابق پزشکی و “تفرقه” شخصیت – اما نه خود اسرائیل سیاست.

همچنین در rt.com با ساندرز صعودی در انتخابات اسرائیل و لابی صرف دیگران بزرگ به نزول شانس خود را در نوادا

“DMFI در واقع نشان دهنده یک اقلیت طرفدار اسرائیل دموکرات ها که به نظر می رسد بیشتر در رابطه با هدف ترقی خواهان بر اسرائیل سیاست نسبت به مقابله با مخرب دستور کار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” J Street رئیس جمهور جرمی بن-امی گفت: در روز یکشنبه. “DMFI حق به طور علنی به انتقاد از دیدگاه های هر نامزد و یا انتخاب رسمی” او ادامه داد: “اما حق ندارد به ادعای به صحبت می کنند برای ‘دموکراتیک اکثریت’ طرفدار اسرائیل آمریکایی ها است.”

“تبلیغات خود را به چیزی برای انجام با اسرائیل و حتی نمی گویند سناتور ساندرز’ نمایش در اسرائیل و یا سیاست خارجی” بن-Ami اضافه شده است.

خود سازمان است که در میان پنج pro-اسرائیل گروه های لابی گری در آمریکا. اعضای خود را اهدا بیش از 3 میلیون دلار به نامزدهای دموکرات در سال 2016 داده اند بیش از یک میلیون دلار به نامزدهای این سال تا کنون, در علاوه بر این به 400.000 دلار را صرف لابی کنگره سال گذشته است.

پس از دوم پایان محل در آیووا و پیروزی در نیوهمشایر ساندرز’ ظهور به عنوان یک حزب سوسیالیست در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را تقسیم کرده است قدرتمند لابی اسرائیل در واشنگتن است.

همچنین در rt.com از جان گذشته است ؟ بایدن طول می کشد یک حفاری در ساندرز برای فاصله خود را به اندازه کافی از حامیان حمله به لاتین اتحادیه

آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) است که شاید شناخته شده ترین سازمان دفاع از اسرائیل در ایالات متحده است. اما AIPAC فعالیت های لابی معمولا هر دو حزب و گروه اخیرا مجبور به عذر خواهی در کاپیتول هیل برای تبلیغ کمپین که مارک مسلمان Congresswomen رشیدا Tlaib (D-MI) و Ilhan Omar (D-MN) یک “رادیکال” تهدید “شاید بیشتر شوم” از “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS).

با AIPAC حمایت از اینتر-حزب squabbling, DMFI گرفته شده به اولیه سیاست با ذوق. کارکنان توسط یک میزبان از غروب فارغ التحصیلان سازمان صرف $800,000 در حال اجرا تبلیغات منفی در مورد ساندرز در ایالت آیووا در اوایل این ماه. با توجه به گزارش در رهگیری در جمعه غروب تایید کرده است این رویکرد است که اجازه می دهد کمک های مالی به DMFI به دفعات مشاهده شده به عنوان کمک های مالی به AIPAC خرید ضد ساندرز اهدا کنندگان دسترسی به فهرست خود را از دوستانه کنگره.

“مانند شریک زندگی خود سازمان AIPAC – که به تازگی فرار تند و تیز حمله تبلیغات انعکاس جمهوری خواه اسمیر در برابر مترقی دموکرات – DMFI راست متمایل مواضع اسرائیل و سیاست خارجی آمریکا به طور کامل از تماس با اکثریت دموکرات ها و یهودیان آمریکایی که در حمایت از اسرائیل و به شدت به انتقاد از سیاست های دولت نتانیاهو و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بن-Ami گفت.

شکاف بین JStreet و DMFI نشان میدهد گسترده تر در خلیج فارس میان انواع نرم افزار های اسرائیل عامل در واشنگتن که مهمترین آنها در مورد چگونگی حل و فصل اسرائیل/فلسطین جنگ است.

همچنین در rt.com انگلستان حزب کارگر رهبر نامزدها همه خود را “صهیونیستی” و یا دلسوز به صهیونیسم دریافت لعنتی چپ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا کرده است بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل یک لیست علاقه مندی های از سیاست هدیه از به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر اختلاف های جولان به جابجایی سفارت آمریکا به بیت المقدس. به عنوان مثل غروب و DMFI کمی نزاع با رئیس جمهور اسرائیل سیاست. AIPAC استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح توجیهی – طرح وزن به شدت در حمایت از اسرائیل – با شور و شوق خواستار آن یک جامد پایه و اساس مذاکرات که “حل و فصل مناقشه.” DMFI هر چند دموکراتیک گروهی به نام طرح “خوش آمدید توسعه است.”

اما JStreet نام آن را “چراغ سبز برای الحاق و یک دستور برای شغل دائمی و بی پایان جنگ است.”

اگر انتخاب ساندرز خواهد بود که ما برای اولین بار یهودی جمهور خواهد وارد دفتر با اسرائیل سیاست دور و نزدیک به J خیابان را از DMFI است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im