پشت در کسب و کار: کریستیانو رونالدو به پایان می رسد 72 روز نبود که او را برمی گرداند به آموزش با یوونتوس

کریستیانو رونالدو بود و همه لبخند به او بازگشت و به آموزش با یوونتوس برای اولین بار پس از 72 روز غیبت که شامل دو هفته سپری شده در قرنطینه.

پنج-زمان بازیکن جهان سال دوباره خود را Juve هم تیمی های آموزشی در روز سه شنبه پس از اتمام 14 روز در قرنطینه روی لئامت دادن پس از بازگشت به ایتالیا از پرتغال.

همچنین در rt.com که در اروپا فوتبال نخبگان می تواند بزرگترین برندگان و بازندگان از coronavirus هرج و مرج ؟

عکاسان شد را به زور به تصرف رونالدو را به عنوان او وارد تورین باشگاه Continassa زمین آموزش و 35 ساله ستاره بود که پر از لبخند به عنوان او با حضور یک چک آپ پزشکی جلسه قبل نهایت پیوستن به هم تیمی های خود و مربی Maurizio Sarri.

رونالدو jetted خانه به مادیرا زیر یوونتوس 2-0 پشت-بسته-درب های پیروزی بر اینتر میلان در 8 مارس را به عنوان سری A فصل بود و پس از آن در زیر قرار داده شده نامحدود تعلیق با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از گذراندن زمان در خانه با خانواده اش, رونالدو, بازگشت به تورین در اوایل ممکن است به عنوان سری A باشگاه بازگشت و به آموزش در مارس 4.

اما ستاره پرتغالی رئال مادرید تا به حال به انجام 14 روز از قرنطینه اجباری به محض ورود خود را در ایتالیا قبل از اینکه مجاز به بازگشت به آموزش.

رونالدو هم تیمی آرژانتینی مهاجم سویا در حال حاضر هنوز در قرنطینه پس از بازگشت به ایتالیا از آرژانتین و نیاز به تکمیل بیشتر از 10 روز قبل از اینکه قادر به پیوستن رونالدو و همکار خود را Juve هم تیمی.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده در رسمی بازگشت تاریخ برای سری وسایل اما دولت ایتالیا روز دوشنبه گفت که از سرگیری بازی برگزار خواهد شد تا 14 ژوئن در اولین.

همچنین در rt.com ‘سوزاندن او پل’: Wantaway یوونتوس شورشی آدریان رابیو می رود در اعتصاب در فرانسه پس از امتناع از قبول قطع پرداخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de