پشت در قهوه ای: Cleveland Browns ستاره Myles گرت ابقاء به NFL زیر را در بازی کلاه حمله زد و خورد

Cleveland Browns’ ستاره دفاعی پایان Myles گرت ملاقات با NFL کمیسر راجر Goodell و خود را به حال تعلیق نامحدود به پایان رسید پس از کلاه خود حمله Pittsburgh Steelers’ ماسون رودلف.

گرت سابق شماره یک انتخاب در پیش نویس NFL شد منبع بزرگ جنجال در سراسر لیگ و مجامع ورزشی جهان پس از حادثه در ثانیه های پایانی از تیم های برنده خود را در برابر ملت های شمالی رقبا در ماه نوامبر.

این 6ft 4in, 275lb گرت tussled با استیلرز کارفرمایی رودلف قبل از از بین بردن حریف خود را کلاه و قابل توجه او در سر با آن است. این حادثه باعث نزاع و جدال بین دو طرف که دیدم چند بازیکن صادر شده و با جریمه و بیشتر ممنوعیت.

همچنین در rt.com “من هرگز دیده می شود که در زندگی من’: Cleveland Browns’ Myles گرت شکسته استیلرز’ ماسون رودلف در سر با کلاه (تصویری)

این Browns ستاره بعد متهم رودلف از لحاظ نژادی سوء استفاده از او یک اتهام است که کارفرمایی قاطعانه رد می کند.

گرت صادر شد با جریمه های سنگین و ممنوعیت نامحدود است که تنها می تواند به پایان رسید یک بار Goodell ارزیابی بازیکن ندامت.

و به نظر می رسد لیگ کمیسر راضی بود با گرت پشیمانی به عنوان او پس از پاک او نه فقط برای بازی در فصل آینده باز, بازی, اما همچنین برای شرکت در تیم offseason آموزش برنامه.

“ما خوش آمدید Myles به سازمان ما با آغوش باز” جدید Browns مدیر کل اندرو بری گفت.

“ما می دانیم که او سپاسگزار بود دوباره مشتاق به قرار گذشته را پشت سر گذاشت و همچنان به تکامل و رشد به عنوان یک رهبر. ما نگاه به جلو به داشتن خود را قوی مثبت حضور به عنوان یک هم تیمی بازیکن و فرد در جامعه ما است.”

گرت است که به طور معمول یکی از محفوظ است بیشتر بازیکنان (حداقل از نظر شخصیت او) در NFL ابراز ندامت بلافاصله پس از اقدامات او در ماه نوامبر.

“این شرم آور است, آنچه که من را احمق بود,” او گفت: بعد از بازی. “من ساخته شده است یک اشتباه از دست دادم من و خنک که در من است. آن را به بازگشت به صدمه زدن به تیم ما است.”

نظرات خود را تأييد شد درست زمانی که پس از گرت تعلیق این Browns دچار رکود در فرم است که آنها را منجر به یک 6-10 پایان آنها به عنوان یک بار از دست رفته دوباره برگشتی. این تیم ضعیف شکل نیز هزینه سر مربی فردی آشپزخانه کار خود را پس از فصل به پایان رسید.

بیکر Mayfield, the Browns کارفرمایی شروع شد و همچنین انتقاد از گرت اقدامات و گفت: “این فقط به خطر انداختن تیم های دیگر است. او را به رفتن به حالت تعلیق درآمد. ما نمی دانیم که چه مدت است و تیم ما لطمه می زند.”

در اصل گرت خدمت شش بازی ممنوعیت برای خود گناه برای چه روباه مفسر جو باک توصیف به عنوان “یکی از بدترین چیزهایی است که من تا کنون دیده ام در یک حرفه ای در زمینه های ورزشی.”

گرت بازگشت خواهد بود افزایش عظیم برای یک قهوه ای حق رای دادن است که underperformed برای سال. این تیم به شدت سرمایه گذاری پیش از فصل گذشته امضای سوپراستار گیرنده Odell بکهام جونیور به تیم خود را با هم تیمی سابق کالج و بهترین دوست جارویس Landry در حالی که فرم امثال Mayfield, Denzel بخش و نیک Chubb همچنین پیشنهاد کرد که روز تاریک ممکن است به زودی به پایان آمدن در کلیولند.

این تیم شروع خواهد شد offseason با مربیگری صف با سابق مینه سوتا وایکینگ ها هماهنگ کوین Stefanski در حال حاضر مسئول در زمینه مسائل با بری دوباره این تیم برای تبدیل شدن به در سن 32 جوانترین مدیر در تاریخ لیگ.

همچنین در rt.com ‘بی سابقه مجازات’: NFL مسائل ماموت جریمه و تعلیق پس Browns-استیلرز غوغا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su