BA انتظار می رود به حالت تعلیق 36,000 کارکنان

بریتیش ایرویز در انتظار اعلام آن را به حالت تعلیق در اطراف 36,000 کارکنان.

هواپیمایی که ریشه بسیاری از ناوگان خود را با توجه به کروناویروس بحران شده است مذاکره با متحد اتحادیه برای بیش از یک هفته است.

دو طرف باید به یک معامله وسیع اما هنوز برای ثبت نام در برخی از جزئیات.

توافق به این معنی است که تا 80% BA کابین خدمه زمینی کارکنان و مهندسین و کسانی که مشغول به کار در دفتر مرکزی را شغل خود را به حالت تعلیق اما هیچ یک از کارکنان انتظار می رود که برکنار می شود.

تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار تمام کارکنان در گاتویک لندن به فرودگاه شهر پس از خطوط هوایی به حالت تعلیق عملیات خود را در هر دو مکان تا زمانی که بحران به پایان رسیده است.

کسانی که مبتلا هستند و انتظار می رود برای دریافت برخی از حقوق خود را از طریق دولت coronavirus کار احتباس طرح را پوشش می دهد که 80% از کسی حقوق و دستمزد در پوش حداکثر £2,500 یک ماه.

مقابله با خلبانان

این فکر که متحد اتحادیه شده است هل دادن به کارکنان پرداخت می شود بیش از آن است. BA در حال حاضر رسیده جداگانه مقابله با آن خلبانان که را 50% کاهش پرداخت بیش از دو ماه است.

با پدر و مادر شرکت خطوط هوایی بین المللی گروه (IAG) است که در موقعیت مالی بهتر از برخی از رقبای خود است. این گروه ساخته شده است و سود سالم در سال های اخیر است.

اما هواپیمایی انتظار می رود تصمیم به تعلیق چنین تعداد زیادی از کارگران به یک حس چقدر سخت حمل و نقل هوایی بریتانیا اعلام کرد محدودیت های مسافرتی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

با آینده لغو رزرو برای آینده قابل پیش بینی هواپیمایی شده اند haemorrhaging پول نقد.

بیش از سه ماه آینده بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن انتظار دارد شرکت های هواپیمایی به سخت بازپرسی کردن از ضرر و زیان حدود 40bn (£32.3 میلیارد دلار). آن گفت: حامل سوختن خود را از طریق ذخایر نقدی سریع عمدتا به دلیل چند میلیارد پوند هزینه استرداد بلیط برای پرواز لغو شد.

بسیاری از کارکنان در ویرجین آتلانتیک تا به حال از شغل خود معلق به مدت دو ماه و خدمه در Easyjet از کار هستند و برای سه ماه.

این هفته بریتیش ایرویز اجرا شده است دولت بازگشت پروازهای صدها نفر از اتباع بریتانیا از پرو, پس از کشور رفت و به مستند.

این یکی از چندین بریتانیا بر اساس شرکت های هواپیمایی است که توافق به اجرا بیشتر بازگشت پرواز در هفته های آینده به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از مردم هنوز در گیر در دیگر نقاط جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im