BA ‘اخراج تهدید’ تضعیف مذاکرات خلبانان اتحادیه Balpa می گوید

خلبانان اتحادیه Balpa را متهم بریتیش ایرویز از تضعیف مذاکرات بیش از پیشنهاد زیان کار با تهدید به اخراج و دوباره استخدام اعضای آن تحت قرارداد جدید است.

شرکت هواپیمایی پیشنهاد را 12,000 کارکنان برکنار شده آن را به عنوان مبارزه با تاثیر از این بیماری همه گیر با بیش از 1000 خلبان نقش در خطر است.

بریتیش ایرویز گفت: این اقدام در حال حاضر برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل ممکن است.

آن اصرار داشت هیچ تصمیم نهایی ساخته شده بود.

Balpa شده است در جلسه با این شرکت بر خلاف برخی از اتحادیه های کارگری از جمله متحد و GMB که با تو می گوید حاضر به ورود به مذاکرات.

اما Balpa دبیر برایان Strutton گفت: در شب شنبه که این مذاکرات در حال حاضر آویزان “با یک موضوع”.

“Balpa تکرار شده است در مشورت با BA بیش از آن پیشنهاد 1,130 خلبان از دست دادن شغل و ما انجام داده ایم که سازنده و با حسن نیت” آقای Strutton در بیانیه ای گفت.

“سپس عصر روز چهارشنبه در نامه ای از BA افزود: یکی دیگر از 125 زیان کار و همچنین برای اولین بار در معرض تهدید همه 4,300 BA خلبانان با اخراج و reengagement اگر ما رسیدن به توافق بر سر تغییرات در شرایط و ضوابط.

“من وحشت زده در نگرش چوبی نشان داده شده توسط BA سمت Balpa تکرار و به آن خلبانان.

“این به طور جدی تضعیف ما ایران است که در حال حاضر قطع شده توسط یک موضوع.”

ویلی والش مدیر اجرایی با پدر و مادر شرکت IAG, تاکید این هفته در نامه ای به مجلس است که هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود در رابطه با واقعی بررسی قرار گرفته است.

“وجود دارد برخی که بر این باورند این شرکت است اغراق مقیاس چالش” آقای والش گفت: در این نامه است. “هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. این وضعیت بی سابقه است.”

قرنطینه ردیف

بریتیش ایرویز گفت: این اقدام در حال حاضر برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل ممکن است به عنوان صنعت هواپیمایی مواجه عمیق ترین تغییر ساختاری در آن تاریخ است. آن را به نام متحد و GMB به مشورت با آن در طرح های پیشنهادی خود را به عنوان Balpa انجام شد.

به طور جداگانه BA Easyjet و Ryanair ساخته شده اند تاخت و تاز نسبت به یک چالش قانونی به طرح دولت برای تحمیل دو هفته قرنطینه مسافران در ورود یا بازگشت به انگلستان است.

سه نوشته اند نامه ای به وکیل عمومی سر جاناتان جونز, دولت صلاحیتدار قانونی و رسمی.

در آن, آنها استدلال می کنند که قوانین برای تماس های ورودی مسافران خواهد بود دقیق تر از کسانی که برای افرادی که در واقع مبتلا به کروناویروس – و اشاره می کنند که قوانین حکومت های مختلف قانون برای ساکنان اسکاتلند و ایرلند شمالی و ولز است.

پیشنهاد شده است roundly در سراسر صنعت مسافرت. دفتر خانه گفته است که معتقد است این اقدامات کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش ویروس.

بی بی سی درخواست کرده است از نظر دفتر خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de