گاز و برق مشتریان خواهد پرداخت غرامت به صورت خودکار از £30 از ممکن است اگر خود را تبدیل به یک ارائه دهنده جدید اشتباه می رود Ofgem گفته است.

تنظیم کننده گفت: قوانین جدید باید به “صلح از ذهن” به کسانی که خرید به اطراف. بیش از شش میلیون نفر تغییر انرژی شرکت در سال گذشته است.

پرداخت خواهد شد در صورتی که سوئیچ است ظرف 15 روز کاری.

یک اشتباه سوئیچ یا یک شکست با تامین کننده به ارائه لایحه نهایی طی شش هفته نیز واجد شرایط.

‘برای اولین بار موفقیت’

مریم Starks از Ofgem گفت: “ما در حال معرفی این استانداردهای جدید را به مشتریان بیشتر صلح از ذهن به چالش تامین کنندگان به گرفتن آن را حق اولین بار.”

این حرکت به عنوان یک “خوش آمدید مداخله” توسط دیوید پیلینگ از انرژی بازرس – مستقل داور از حل اختلافات بین مشتریان و ارائه دهندگان خدمات.

“تعویض است و در حال حاضر دوم تنها به صدور صورت حساب به عنوان یک منبع که شکایت ما رسیدگی بنابراین روشن است که برای بیش از حد بسیاری از مردم در فرایند تغییر تامین کننده نمی به عنوان هموار به عنوان آن را باید” او گفت:.

پس Ofgem معرفی استانداردهای حداقل در سال گذشته بیش از £700,000 پرداخت شده به مشتریان از تامین کنندگان.

از این پرداخت 27 درصد بوده است برای اشتباه سوئیچ در حالی که 73 درصد بوده است در اواخر تعادل اعتباری بازپرداخت. این سیستم در حال حاضر به تمدید با ساخت و پرداخت غرامت به صورت خودکار.

“خانواده ها هنوز هم می تواند ذخیره صدها پوند با تعویض و نباید از طریق بدون هیچ زحمتی و استرس داشتن به ادعای غرامت زمانی که تامین کنندگان انرژی را از اشتباهات و گفت:” خانم جیلیان پسر, رئیس, شهروندان مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im