پس از دومینیک Thiem یک مکان امن در فینال سال 2020 استرالیا ترین سوال اتریش تنیس احساس خواهد چهره ساده یک: می توانید او را متوقف نیروی عظیم منهدم کننده است که نواک جوکوویچ?

“بزرگ سه’ در مردان تنیس جوکوویچ رافائل نادال و راجر فدرر – تاسیس خود را به عنوان یک حکم سه نفر را که ادعا کرده اند که سهم شیر از گرند اسلم عناوین بیش از دهه گذشته است.

ادامه مطلب: اتریش احساس Dominic Thiem می رسد قبل از ازدواج Australian Open نهایی برای راه اندازی برخورد با نواک جوکوویچ

در طی این مدت فقط چهار بازیکن – اندی موری از بریتانیا و سوئیس Stanislas Wawrinka کرواسی را Marin Cilic و آرژانتین Juan Martín del Potro – ساخته شده اند تاخت و تاز در سه تسلط برنده شدن هشت نفر از 56 گرند اسلم غنائم بین سال های 2006 و 2019.

با ظهور جدید و فوق العاده با استعداد نسل از بازیکنان از جمله Thiem آلمان الکساندر Zverev و روسیه Daniil مدودف تنیس صاحب نظران بر این باورند که ممکن است جایگزینی رهبران در این تور با ستاره جوان طوفان مکان های بالا بصورتی پایدار و محکم اشغال شده توسط ‘سه بزرگ.’

همچنین در rt.com استرالیا: بالینی جوکوویچ ضربه فدرر به راه اندازی شانس رکورد گسترش 8th, عنوان

تا کنون تلاش خود را ناموفق بوده است به عنوان هر دو مدودف و Thiem بودند مورد ضرب و شتم توسط رافائل نادال در مربوطه گرند اسلم نهایی.

پیش از این استرالیا, صربستان آیکون تنیس جوکوویچ پیشنهاد کرد که تسلط از “سه بزرگ” است دیگر تضمین شده با بازیکنان جوان هل دادن سخت به خلع آنها از موقعیت های پیشرو.

آنها در آینده نزدیک و نزدیک تر. این آشکار است. آنها به معنای واقعی کلمه یک مجموعه دور” جوکوویچ گفت: پیش بینی نهایی خود را در برابر برخورد Thiem که شکست یکی دیگر از ستاره در حال افزایش Zverev در نیمه نهایی.

با هیچ گرند اسلم برد و کمتر تجربه بازی در سطح بالا Thiem است سنگین underdog برای روز یکشنبه را با عنوان بازی برابر بیشتر-تزئین رقیب که مناقصه برای یک رکورد گسترش هشتم Australian Open عنوان و 17 به طور کلی.

اما سبک تهاجمی خود را و در برخی از نقطه بی پروا شجاعت می تواند کار را به نفع خود در نبرد برای باز استرالیایی تاج.

دو تلاش های قبلی را به نفع خود باز فرانسوی – در سال 2018 و 2019 – خراب شد ‘پادشاه خاک رس’ نادال که خود را ضرب و شتم پایین رتبه همتای در هر دو موارد است.

اما اتریش ستاره avenged خود را در Roland Garros شکست در ملبورن sensationally ضربه زدن نادال در یک چهارم نهایی.

Thiem نیز توان رقابت در قبل از ازدواج در استرالیا به فینال و می تواند در پیوستن به امثال نادال فدرر و جوکوویچ, و حتی روسیه یوگنی Kafelnikov در برنده شدن در ملبورن در اولین حضور در یک فینال.

همچنین در rt.com آیا او می دانم که نادال را از دست بدهد ؟ نواک جوکوویچ پیش بینی ظهور ‘Next Gen’ بازیکنان و دومینیک Thiem یکی از آنها بود

Kafelnikov بود تا راه بازگشت در سال 1999 در حالی که فدرر برنده خود را قبل از ازدواج ملبورن نهایی ظاهر در سال 2004; جوکوویچ همین در سال 2008 و نادال به دنبال کت و شلوار در سال 2009.

در آن سه مورد برنده در ازدواج ملبورن نهایی شده اند بخشی از یک گرند اسلم سفر به عنوان جوکوویچ, نادال و فدرر تاسیس خود را به عنوان ‘سه’.

Thiem خواهد بود و امیدوار است که او می تواند سرنگون کردن یکی از این سه نفر در روز یکشنبه و در این روند ضربه شروع یک کمپین برای بسیاری از عناوین اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی