اتریش شل coronavirus مستند مجوز فوتبالیست به آموزش پیش رو از پشت بسته-درب آخر فصل

اتریش تبدیل شده است یکی از اولین کشورهای اروپایی برای استراحت خود قوانین اجتماعی فاصله و رویدادهای پس از اعلام حرفه ای تیم های فوتبال می تواند رزومه آموزش پیش از فینال بازی های این فصل است.

دولت اتریش چهارشنبه اعلام کرد که تیم خود را در لیگ حرفه ای می تواند شروع به آموزش به دست آوردن جلوتر از سرگیری فوتبال اتریش نجومی خواهد شد که با اتمام مسابقات بازی پشت درهای بسته.

German lower-league club sells record 125,000 tickets to match despite coronavirus curbs... but there's a catch

دنیای ورزشی دارای زمین به متوقف مجازی به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله و قرنطینه قوانین و دستورالعمل ها بودن اعمال شده در سراسر جهان, اما در اتریش مقامات تصمیم گرفته شده برای اجازه می دهد بازیکنان فوتبال برای بازگشت به کار, با, بازی, بدون, طرفداران یک بار در فصل رزومه.

دولت همچنین اعلام کرد که لیگ های حرفه ای خود خواهد بود مسئول برای انجام coronavirus آزمون بازیکن که مورد نیاز خواهد بود برگزار می شود در طول 48 ساعت قبل از کیکآف. همه بازیکنان و کارکنان را به آزمایش می شود تحت نظارت لیگ.

به این معنی اتریش خواهد شد یکی از اولین کشورهایی بود که به آرامش خود قوانین و به شرح زیر تصمیم خود را اجازه می دهد تا برخی از مغازه ها به بازگشایی در روز سه شنبه.

اتریش معاون صدراعظم و وزیر ورزش ورنر Kogler گفت: آموزش می تواند رزومه اوایل دوشنبه 20 آوریل با گروه شش بازیکن آموزش به یکدیگر با همان گروه نگهداری در طول تمام جلسات. این یک شبیه اندازی که شاغل در آلمان است که همچنین اجازه تیم به سر آموزش.

بدون تاریخ داده شده برای لیگ restart اما اعتقاد بر این است که ممکن است جبران شده است به صورت بالقوه از سرگیری بازی.

Kogler توضیح داد : “ما به عنوان دولت فدرال می خواهید به این که ممکن است ما نمی خواهید به ایستادگی در راه است.”

LASK لینز در حال حاضر آگهی اتریش بوندسلیگا قهرمانی گروه با 27 امتیاز و چهار امتیاز و روشن از سالزبورگ در دوم.

همچنین در rt.com “ما لازم نیست که هر چیزی را به انجام”: Juve ستاره کاستاریکا نشان می دهد او را بی حوصله در مستند در ساحل برزیل عمارت با مدل دوست دختر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im