دانشمندان استرالیایی ایجاد آزمایشگاه رشد coronavirus در تلاش برای توسعه واکسن و یا درمان (تصویری)

دانشمندان در استرالیا با موفقیت رشد coronavirus از یک نمونه بیمار که آنها در حال حاضر توزیع به دیگر بیماری کنترل کارشناسان با توجه به سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن و امیدوارم یک درمان است.

این تیم ایجاد کشت سلولی از یک نمونه بیمار که وارد پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی در ملبورن در روز جمعه و این در حال حاضر می تواند تکرار و توزیع برای بیشتر در عمق تجزیه و تحلیل در سراسر جهان است.

آن را در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک کنترل و یا بیشتر به طور خاص به عنوان یک تست آنتی بادی در بیماران بدون علامت – در استرالیا بهداشتی آزمایشگاه و همچنین در حال حمل به کارشناسان کار با سازمان بهداشت جهانی (WHO) در اروپا است. یکی از مشکلات اصلی حاوی اخیر شیوع این است که مردم می تواند داشته باشد – و با تصویب در – ویروس تا دو هفته قبل از بروز علائم ،

آزمایشگاه رشد coronavirus دوبله شد “دستیابی به موفقیت بزرگ” توسط دکتر جولیان Druce موسسه را ویروس شناسایی آزمایشگاه سر آن را به عنوان اجازه می دهد تا برای تشخیص دقیق تر در سراسر جهان و استطاعت دانشمندان بینش بیشتر به ضرب و شتم این بیماری است.

در حالی که چین را انتشار توالی ژنوم ویروس, داشتن یک نمونه واقعی اجازه خواهد داد که محققان در سراسر جهان به اعتبار و صحت خود را از روش های تست و در نتیجه بهبود تشخیص است.

همچنین در rt.com چین خواستار برقراری ‘مصمم مبارزه علیه شیوع کروناویروس به عنوان کشته شدگان صعود به 106 با بیش از 1700 مورد جدید

آن را نیز اجازه می دهد تا محققان به تعیین “true مرگ و مير” از این ویروس می گوید: Doherty موسسه معاون دکتر مایک Catton در حالی که همچنین کمک به توسعه واکسن آزمایشی. یک تیم در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا شده است وظیفه در حال توسعه از جمله واکسن و امید به انجام این کار در ظرف شش ماه.

در سراسر جهان حدود 6000 نفر آلوده شده با این ویروس که تا کنون به کشته شدن حداقل 130 نفر در چین است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de