نواک جوکوویچ تنظیم فرصتی برای یک رکورد گسترش هشتم Australian Open عنوان به عنوان او beat Roger Federer در مجموعه های مستقیم خود را در مرحله نیمه نهایی جلسه در ملبورن.

در 50 مسابقه بین جفت دانه دوم جوکوویچ به حال بیش از حد قدرت و شدت برای 38 ساله سوئیس برنده 7-6 (7-1) 6-4 6-3 در میله حوضچه عرصه است.

صرب مواجه خواهد شد یا اتریش دانه پنجم Dominic Thiem یا آلمانی هفتم دانه الکساندر Zverev در یکشنبه نهایی.

به عنوان نقطه عطفی در نشست بین جوکوویچ و فدرر صرب برگزار شد 26-23 رهبری در پیروزی اما نشده بود مورد ضرب و شتم توسط سوئیس در یک گرند اسلم پس از خود ویمبلدون در مرحله نیمه نهایی در سال 2018 است.

طرفداران امید برای یکی از جفت حماسه برخوردهای از سال گذشته بود به سمت چپ تا حد زیادی نا امید به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جوکوویچ تولید غالب performnce به ایجاد فرصتی برای اضافه کردن به خود را از 16 گرند اسلم عناوین و لبه و نزدیک به فدرر رکورد کلی مسافت 20.

وجود دارد نگرانی چه نوع شکل فدرر خواهد بود به عنوان او nursed کشاله ران آسیب رفتن به دیدار با جوکوویچ اما پس از صرفه جویی در شکستن امتیاز در بازی افتتاحیه سوئیس را شکست صرب در زمان درخواست.

که صرفا شروع یک درهم و برهم اولین مجموعه به عنوان جوکوویچ را شکست, بازگشت بلافاصله, فقط برای فدرر به انجام همان به باز کردن یک 3-1 منجر شود.

فدرر برگزار شد و پس از آن به نوعی حیف و میل سه شکستن امتیاز به دست فرصت برای رفتن 5-1 و به ظاهر قرار داده و اولین مجموعه از رسیدن به.

این شجاع جوکوویچ بموقع مبارزه برای نگه خدمت و سپس شکستن به عنوان فدرر خدمت برای تنظیم مجبور a tie-break که صرب تحت سلطه 7-1.

فدرر به نام این مربی در شکستن عنوان کردن دادگاه در نشانه ای او بود و مبارزه با آسیب دیدگی که مبتلا او را در طول زندگی خسته کننده پنج-مجموعه چهارم نهایی پیروزی در برابر Tennys Sandgren.

20-زمان گرند اسلم برنده بازگشت و به عنوان مجموعه دوم رفت خدمت تا بازی 11 هنگامی که جوکوویچ امن بسیار مهم شکستن, whipping یک فدرر افت شات گذشته سوئیس به باز کردن دو مجموعه سرب و ترک سوئیس با یک آلپ صعود به, صعود به عقب بر گردیم به بازی.

فدرر برگزار شد به عنوان بهترین او می تواند در ست سوم اما جوکوویچ شکست در بازی شش, شتاب اجتناب ناپذیر در مقابل یک حزبی فدرر جمعیت در میله حوضچه عرصه است.

صرب خدمت کردن بازی و روبرو خواهد شد یا اتریش Thiem, 26 یا آلمانی هفتم دانه Zverev, 22 در روز یکشنبه نهایی.

Ominously که برای جفت صرب هرگز از دست نهایی در ملبورن برنده تمام هفت showpieces او رقابت را به عنوان او به دنبال برنده شدن یک رکورد گسترش هشتم استرالیا عنوان شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de