روسی, شماره 1 Daniil مدودف بوده و زدم بیرون از استرالیا پس از باز سابق قهرمان Stanislas Wawrinka صحنه دراماتیک اواسط بازی باز گشت به پیروزی پنج-مجموعه ای هیجان انگیز.

Wawrinka در زمان افتتاح مجموعه پس از آن به نظر می رسد به از دست دادن خونسردی خود را به عنوان مدودف آمد به مسابقه در مجموعه دوم و سپس در زمان سوم به جلو حرکت می کند.

اما Wawrinka آمد طوفان به عقب و برنده چهارمین مجموعه از طریق tiebreak قبل از بسته بندی تا پیروزی دراماتیک rollercoaster پیروزی, 6-2, 2-6, 4-6, 7-6, 6-2.

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: راجر فدرر پر از جوک ها پس از رسیدن به یک چهارم نهایی

مدودف نگاه در فرم خوب می زنیم به مسابقه زیر قوی در سال 2019 که دیدم او ادعا چهار عناوین و ATP Tour-پیشرو در 59 مسابقه برنده. او همچنین تا به حال در لبه کلید سر به سر آمار بین این جفت ارز پس از برنده هر دو خود را قبل از گرند اسلم جلسات.

اما 23 ساله شد بالاترین-رتبه تلفات از مسابقات مردان تا کنون به عنوان او قادر به تبدیل 2-1 استفاده در مجموعه, با Wawrinka صحنه دراماتیک fightback در یک مسابقه که سه ساعت به طول انجامید, 25 دقیقه.

“این یکی دیگر از شگفت انگیز بازی واقعا دشوار است به بازی در برابر Daniil من از دست رفته به او در ایالات متحده باز اما امروز برگشتم به شدت در چهارم و پنجم مجموعه” گفت: Wawrinka پس از حماسه روبرو می شوند.

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: نواک جوکوویچ قدرت به یک چهارم نهایی با راست-مجموعه برنده (تصویری)

“سطح فوق العاده بالا و آن را به یک فضای بزرگ. این شگفت انگیز است به نگه داشتن بازی در اینجا من واقعا خوشحال می شود قادر به ادامه بازی در این سطح در اینجا و من به دنبال به جلو به یک چهارم نهایی.

“من پیدا کردن پاسخ من از دست رفته اعتماد به نفس کمی در دوم و سوم مجموعه, اما من می دانستم که همه در روانی دارد.”

Wawrinka را در برنده آخرین 16 بازی بین آلمان الکساندر Zverev و روسیه آندره Rublev برای یک محل در نیمه نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de