دو بار گرند اسلم قهرمان سیمونا هالپ مورد نیاز فقط 53 دقیقه به شکست Anett Kontaveit و رسیدن به نیمه نهایی باز استرالیایی سپس گفت: او را سریع به معنای پیروزی او تا به حال زمان به خرید بروید!

سابق جهان شماره 1 خود را حفظ رکورد چشمگیر, از دست دادن نیست یک مجموعه در طول تمام مسابقات به عنوان او تحت سلطه این بازی از آغاز تا پایان به ادعای پیروزی 6-1, 6-1 در کمتر از یک ساعت در میله حوضچه عرصه در ملبورن.

چنین بود Halep تسلط در دادگاه Kontaveit تنها موفق به کسب یک نقطه شکست فرصت در طول matchup اما قادر به تبدیل آن به عنوان رومانیایی بود که از دست دادن فینالیست بازگشت در سال 2018 طراحی شده برای پیروزی در بالينی مد.

Halep خواهد شد در حال حاضر حرکت به چهره اسپانیا Garbine Muguruza برای یک محل در شنبه نهایی.

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: Garbine Muguruza می گوید زندگی در حال تغییر, صعود از کوه کلیمانجارو کمک الهام بخش او را به یک چهارم نهایی پیروزی

بلافاصله پس از او matchup Halep گفت: او را نمی استرس تماشای یک چهارم نهایی که به دنبال عوض کرد و گفت او در نظر گرفته شده و در کشتی سوار در درمان برخی از خرده فروشی به استراحت پس از پیروزی او.

“من خواهد لرز من فقط برای انجام برخی از خرید مثل هر روز به خاطر آن انگیزه من” گفت: 28 سال.

“فردا من فکر می کنم در مورد بازی امروز هیچ چیزی در مورد تنیس.”

Halep گفت که او احساس در فرم و گفت: او بدهکار موفقیت های او در ملبورن به کار قرار داده و با مربی استرالیایی دارن Cahill.

“این لذت را به بازی در اینجا در استرالیا و من واقعا خوشحال هستم که من می توانم بازی من بهترین تنیس و رفتن به نیمه نهایی,” او اضافه شده است.

“من احساس بزرگ امروز در دادگاه. من احساس می کنم بازی من, من احساس می کنم قوی بر روی پاهای من. من می دانستم که چگونه به بازی در برابر او. من فقط متمرکز در هر نقطه بازی می کنم.

“من یک کمی بیشتر در خارج از فصل. اولین بار در زندگی من من خارج از فصل دور از خانه, بنابراین من می تواند با تمرکز بر آنچه که من باید انجام دهید هر روز نه روز.

“(آن را) به معنای زیادی برای من و امسال من شروع بسیار خوبی است. من احساس بسیار قوی تر از قبل.”

همچنین در rt.com Marijana Veljovic: دیدار با ‘فوق العاده زیبا’ تنیس داوری تنظیم پالس مسابقه در استرالیا باز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی