او ممکن است شروع به سست اما راجر فدرر در نهایت کاسته به استرالیا باز یک چهارم نهایی قبل از به اشتراک گذاری جوک ها با خبرنگاران در مورد حریف بعدی خود را.

فدرر با شکست مجارستان مارتین Fucsovics 4-6, 6-1, 6-2, 6-2 برای رسیدن به هشت و اعتراف کرد که نبرد او با جان Millman در دور قبلی او را سمت چپ کمی تنبل در آغاز از خود گذشته 16 matchup در میله حوضچه عرصه است.

شش بار قهرمان در نهایت در بر داشت گشاد گشاد راه رفتن او و در پشت صحنه از یک مجموعه را به نفع خود سه مجموعه در یک ردیف در غالب مد به کتاب نقطه خود را در گذشته هشت نفر از این مسابقات است.

“صبح روز بعد از جانی مطابقت و امروز صبح من در رختخواب دراز مدت یک ساعت تفکر ‘هنگامی که می خواهیم برای ایستادن ؟ خوب 1-2-3 متعجب و من چگونه احساس می کنید؟” او خندید و یادآوری بازی خود را با Millman.

“من قادر به بازیابی; من مطمئن هستم که من قصد دارم به احساس بهتر در هر روز که می رود پس از آن مسابقه است.”

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: نواک جوکوویچ قدرت به یک چهارم نهایی با راست-مجموعه برنده (تصویری)

فدرر بستری Fucsovics او را گرفتار کردن گارد با فوق العاده باز کردن مجموعه ای است که او را مجبور به جمع آوری خود و جستن به عقب برای اطمینان از خود گذشت و به دور بعد.

“این سخت شروع من فکر کردم که Marton بازی پاک من با تلاش (پس از اثر) از Millman, مسابقه,” گفت: 38 سال.

“او به من داد یک beatdown از پایه تا شاید او اعتماد به نفس من دور کمی است. آن را فقط در زمان برخی از زمان من به دنبال شاید مخلوط کردن آن کمی بیشتر است. آن را می شود بسیار آهسته در شب به ویژه هنگامی که آن را سرد بود.”

فدرر در حال حاضر حرکت به چهره آمریکا Tennys Sandgren که مبارزه گذشته Fabio Fognini برای به دست آوردن نقطه خود را در هشت.

و سوئیس ستاره شوخی با مطبوعات که با توجه Sandgren مناسب نام, واقعا وجود دارد هیچ دیگر زندگی حرفه ای او می تواند رفته اند به.

“او برای رفتن به یک بازیکن بیس بال که برای اطمینان حاصل کنید!” او خندید. “من به دنبال به جلو به آن است.”من بازی های زیادی از تنیس در زندگی من اما هرگز در برابر Tennys.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de