اسپانیایی ستاره تنیس رافائل نادال غلبه الهام گرفته از عملکرد استرالیا Nick Kyrgios به کتاب جای خود را در گذشته هشت نفر از استرالیا با چهار مجموعه از پیروزی در روز دوشنبه.

جهان شماره 1 در نهایت ادعا کرد پیروزی 6-3, 3-6, 7-6, 7-6 پس از دفع روحیه چالش از Kyrgios که نشان داد bucketloads از شن و عزم و اراده را به عنوان او رفت و پا به پا با 19 بار گرند اسلم قهرمان در ملبورن.

نادال نگاه کرد البته برای پیروزی پس از مصرف اولین مجموعه اما به زودی متوجه او شد در ضربات زمانی که Kyrgios اخراج بازگشت با انتقام در مجموعه دوم به سطح بازی.

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: Stanislas Wawrinka جنگ به از بین بردن Daniil مدودف در پنج مجموعه حماسی (تصویری)

آن را تا زمان آخر به عنوان جفت رفت و برگشت به جلو و عقب از طریق مجموعه سوم که نادال لبه طریق tiebreak و سپس چهارم که دیدم Kyrgios مبارزه برای نجات مطابقت با شکستن نادال زمانی که او خدمت برای پیروزی.

بازی رفت به یک دوم tiebreak اما هنگامی که دوباره نادال ثابت به لبه او به عنوان برنده این مجموعه و بازی پس از سه ساعت, 38 دقیقه به کتاب جای خود را در یک چهارم نهایی برخورد با اتریش Dominic Thiem اواخر این هفته.

پس از پیروزی نادال محور عملکرد خود را در مقابل تعداد, گفتن جان McInroe: “چه می توانم در مورد نیک? هنگامی که او در حال پخش است مانند امروز با این نگرش مثبت او می دهد بسیاری از چیزهای مثبت به ورزش ما است. بنابراین من او را تشویق به نگه داشتن کار مانند این است زیرا او یکی از بالاترین استعداد است که ما در تور ما.”

و نادال اضافه شده کلمات خود را به جریان مراسم تجلیل از پرداخت توسط جهان بزرگترین ستاره های ورزشی به NBA افسانه کوبه برایانت که مرده بود در سقوط یک هلیکوپتر شب گذشته بود.

همچنین از طریق به مرحله یک چهارم نهایی آلمان است که الکساندر Zverev که جامعی روسی ستاره آندره Rublev 15-مسابقه برنده خط و ادامه داد: خود اجرا و نه رها کردن یک مجموعه در این مسابقات تا کنون.

شماره 7 دانه تولید یک نمایش فوق العاده به عنوان او کاملا تحت سلطه رسیدگی به او خدمت نه رو به یک نقطه شکست در تمامیت خود را مستقیم-مجموعه پیروزی تامین فرار از خدمت در هر یک از این سه مجموعه برای کروز به یک 6-4, 6-4, 6-4 برنده شود.

Zverev که آمار 11 مطلب در matchup را در Stanislas Wawrinka که همچنین حذف مخالفان روسیه در گذشته 16. سابق قهرمان را شکست داد Daniil مدودف پس از پنج مجموعه, هیجان انگیز پیش از آن در جلسه.

Zverev که آمار 11 مطلب در matchup را در Stanislas Wawrinka که همچنین حذف مخالفان روسیه در گذشته 16. سابق قهرمان را شکست داد Daniil مدودف پس از پنج مجموعه, هیجان انگیز پیش از آن در جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im