هفت بار استرالیا قهرمان باز نواک جوکوویچ breezed از طریق به آخرین خبر از استرالیا باز با غالب مستقیم-مجموعه پیروزی بیش از دیگو شوارتزمن در ملبورن پارک.

جوکوویچ زد راحت 6-3, 6-4, 6-4 ویکتور بیش از آرژانتین به عنوان او مجهز به یک چهارم نهایی در ملبورن برای 11th زمان در حرفه خود.

صربی سوپراستار نگاه در ominously فرم خوب به عنوان او به پایان رسید رقابت با سرویس بازی به عشق و اعلام کرد خود را به رضایت خود را از عملکرد های زیر خود را برنده شوید.

همچنین در rt.com ‘آن را مانند یک مسابقه فوتبال’: Petra Kvitova می گوید جمعیت ‘زحمت نیست من در همه’ را به عنوان او می رسد و استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی

“این احساس بزرگ آن بسیار سخت عملکرد” گفت: 32 سال.

“امروز یک تست خوب چون دیگو در فرم او نیست کاهش یافته است یک مجموعه در سه دور. بدیهی است که او می تواند یک حریف بسیار خطرناک از پایه اگر شما به او زمان بدهد. من می دانستم که.

“من پا در دادگاه با پاک کردن برنامه بازی آنچه که من نیاز به انجام است. من فکر می کنم من نگه داشته و چیزهای بسیار زیادی را در کنترل در هر سه مجموعه. شاید می توانست به پایان رسید در این مسابقه کمی زودتر.”

جوکوویچ پیروزی بود تماشا استرالیا قهرمان افسانه ای تنیس راد حوضچه که دیدم چند بار قهرمان تولید برخی شگرف عکس های او در رزرو خود را نقطه در هشت که در آن او خواهد شد در صورت کانادا Milos Raonic که او را شکست داد و در تمام نه از برخوردهای قبلی به تاریخ.

“این خواهد بود که یک بازی مختلف تا به امروز” گفت: 16-بار گرند اسلم قهرمان.

“Raonic یکی از بلندترین و قوی ترین بازیکنان. او همچنین یکی از بزرگترین در خدمت. من آماده هستم برای موشک است.

“یکی از عناصر کلیدی خواهد بود که چگونه به خوبی من بازگشت. آن را خوب است برای دیدن Milos سالم است. او یک مرد بزرگ و دوست خوب است.”

همچنین در rt.com مارگارت دادگاه باید به عنوان جشن تنیس بزرگ نمی کشید کنار چون از تغییر جنسیت و ازدواج همجنس views

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی