استرالیا باز 2020: Garbine Muguruza می گوید زندگی در حال تغییر, صعود از کوه کلیمانجارو کمک الهام بخش او را به یک چهارم نهایی پیروزی

Garbine Muguruza رزرو خود را نقطه در استرالیا, نیمه نهایی با یک راست-مجموعه برنده بیش از آناستازیا Pavlyuchenkova از بستری عملکرد خود در این مسابقات را شگفت زده کرد او پس از ابتلا به یک بیماری ویروسی.

Muguruza شکست روسیه Pavlyuchenkova 7-5 و 6-2 در میله حوضچه عرصه برای رسیدن به اولین تنیس آزاد استرالیا در مرحله نیمه نهایی که در آن او را در رومانیایی سیمونا هالپ که تا به حال لعنتی گذشته Anett Kontaveit پیش از آن در روز.

Muguruza تا به حال به نبرد از طریق زمینه راه سخت پس از پیدا کردن خودش unseeded در یک گرند اسلم برای اولین بار پس از سال 2014. اما اسپانیایی ستاره کوچک تولید کرده است یک رشته از عملکرد قدرتمند در ملبورن به جای خودش در آستانه نهایی او به عنوان پیشنهادات به تصرف او سومین گرند اسلم عنوان برای پیوستن به فرانسه باز عنوان در سال 2016 و به عنوان ویمبلدون در سال 2017.

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: Simona Halep برنامه های سفر خرید پس از quickfire برنده می فرستد و او را از طریق به ملبورن نداد (تصویری)

اما پس از پیروزی بر Pavlyuchenkova, Muguruza بستری او شگفت زده شد و به شانس دارند تا به خوبی در استرالیا پس از آشکار او قرارداد یک بیماری ویروسی از رفتن به این مسابقات است.

“من آمد (اینجا) احساس بزرگ است. من واقعا فکر ” تا چه حد من?'” او توضیح داد.

“من تا به حال به اندازه کافی در حال حاضر فکر” چگونه من رفتن تمرین امروز؟’

“من در زمان یک روز در یک زمان … هر روز من به دست آوردن احساس بهتر – به جای نا امید شدن تفکر (در مورد) آینده است.”

Muguruza سفر به نیمه نهایی علائم بازگشت به فرم این بازیکن اسپانیایی که نمی رسیده چهار نهایی یک گرند اسلم پس از 2018 باز فرانسوی. فقیر او فرم را دیدم او منعکس کردن ویمبلدون در دور اول است و او در زمان تصمیم به تقسیم با مربی دیرین سام Sumyk به زودی پس از آن.

“من فکر می کنم سخت ترین لحظه زمانی است که شما کار سخت, کار مثل قبل و یا حتی سخت تر و شما احساس نمی مانند نتایج سریع,” او گفت: از حرفه ای ارامش.

“بنابراین من فکر می کنم که بخشی از مشکل برای ما. ورزشکاران گاهی اوقات می تواند کمی ناامید دریافت بیش از حد بی تاب در مورد آن.

“این بسیار دشوار می شود برای سال های بسیاری در بالا از بازی ها بودن که سازگار … به سختی (هر) بازیکن می تواند نگه دارید که برای بسیاری از سال های بسیاری را در یک ردیف.”

و ونزوئلا بازیکن متولد می گوید او ترقی در شکل به خوبی ممکن است یک نتیجه از آنچه او به عنوان “تغییر زندگی” تجربه او به عنوان climed کوه کلیمانجارو و پیوست با مربی سابق و همکار گرند اسلم برنده Conchita مارتینز.

“من در یک دوره از مسابقات در این مرحله آن را در لحظه مناسب (به طور کامل توضیح),” او گفت:.

“من قطعا به اشتراک گذاشتن تجربه من. من فکر می کنم آن را سرگرم کننده را بشنوند.”

Muguruza را در سابق جهان شماره 1 Halep در نیمه نهایی در هفته بعد و بستری او تا به حال یک آزمون دشوار در دست او است.

“من فکر می کنم آن را یک بازی سخت,” او گفت:.

“(من) هیجان زده به بازی جنگ دیگری علیه او.”

همچنین در rt.com Marijana Veljovic: دیدار با ‘فوق العاده زیبا’ تنیس داوری تنظیم پالس مسابقه در استرالیا باز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de