حاکم استرالیا قهرمان باز نواک جوکوویچ به راحتی شکست outmatched Milos Raonic در مرحله یک چهارم نهایی به عنوان صربی ستاره راه اندازی یک دهان آبیاری برخورد با رقیب راجر فدرر در این نیمه به پایان رسید.

جوکوویچ با شکست کانادا Raonic 6-4, 6-3, 7-6 به امن و راحت برنده شدن در یک عملکرد است که ارائه یک تضاد کامل است که خود را در مرحله نیمه نهایی حریف فدرر که تا به حال به نبرد بازگشت از آستانه به شکست unfancied Tennys Sandgren که تا به حال هفت بازی نقطه, فرصت های برابر سوئیس آس.

در حال حاضر دو تا از بزرگترین ستاره های تنیس را در روز پنجشنبه در مرحله نیمه نهایی با استرالیا طرفداران امیدوار از یک بازی به طور بالقوه رقیب جفت حماسه برخورد در Wimbedon نهایی شش ماه پیش.

همچنین در rt.com “من فوق العاده خوش شانس’: باز گشت king Roger Federer موجب صرفه جویی هفت امتیاز بازی را برای رسیدن به استرالیا باز نیمه نهایی (تصویری)

“من امیدوارم که من به حداقل یک تا چند روز از” شوخی جوکوویچ پس از پیروزی خود را بیش از Raonic.

“بدیهی است که (من) احترام فوق العاده ای برای راجر, همه چیز او را به دست آورد در ورزش (او) قطعا یکی از همه زمان نوابغ.

“اجازه دهید که بهتر بازیکن برنده است.”

جوکوویچ خیلی راحت در طول پیروزی خود را که تنها مسئله او تجربه کرده بود با لنزهای تماسی به عنوان او تلاش می کرد در مرحله دوم مسابقه. چنین بود مشکل او تا به حال به تماس صدمه ایست برای به دست آوردن یک جفت تازه از بازیکنان خود را در جعبه قبل از او می تواند ادامه.

آن را ناخواسته وقفه و یکی که جوکوویچ عذرخواهی برای بعد از بازی.

“من می خواهم به عذر خواهی به Milos, یک بار دیگر,” او گفت:.

“آن بود و نه عمدی یا تاکتیکی – این فقط چیزی است که من تا به حال به دلیل این چند بازی من نمی تواند واقعا زیاد است و من هم مجبور به تغییر لنز.”

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: خاکستر Barty مورد Petra Kvitova به قدرت به ملبورن نداد (تصویری)

با وجود ناراحتی جوکوویچ برگزار عصبی خود را برای برنده شدن در این مسابقه با سهولت اما خود را جراحی نما شروع به ترک زمانی که او به پرداخت ادای احترام به اواخر NBA ستاره کوبه برایانت که درگذشت غم انگیز در یک هلیکوپتر تصادف همراه با 13 سال و هفت دیگر مسافران در تعطیلات آخر هفته.

“کوبه یکی از بزرگترین ورزشکاران در تمام دوران و الهام بخش من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان” گفت: جوکوویچ که tracksuit بالا بود حروف KB دوخته شده به آن است.

“من تا به حال که ثروت به یک رابطه شخصی با او بیش از 10 سال گذشته و زمانی که من نیاز به برخی از مشاوره و حمایت از او وجود دارد برای من.

“او مربی من, دوست من, و آن را فقط به قلب شکستن برای دیدن و شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است به او و دخترش.”

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: رافائل نادال در میدان جنگ در جنگهای گذشته ریگ Nick Kyrgios برای رسیدن به یک چهارم نهایی در ملبورن (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی