استرالیا شماره 1 دانه خاکستر Barty avenged او در یک چهارم نهایی شکست به Petra Kvitova در سال گذشته مسابقات با بازگشت به نفع در روز سه شنبه 2020 مسابقه برگشت, شکست, چک, در مجموعه های مستقیم برای رسیدن به استرالیا باز نداد.

Barty بود با چکش 6-1, 6-4 توسط Kvitova در همان مرحله از این مسابقات در سال گذشته به عنوان چک رفت و تمام راه را به نهایی. اما این زمان آن را Barty که تا به حال دست بالا را در سراسر به عنوان او تبدیل جداول در او رقیب برای رسیدن به چهار نهایی در ملبورن.

Roared با حمایت جمعیت در میله حوضچه عرصه Barty مبارزه به جلو و عقب با Kvitova در زمان باز کردن مجموعه ای است که رفت و تمام راه را به یک tiebreak که دلار استرالیا به دست آورد.

همچنین در rt.com لگد به محدود کردن: آناستازیا Pavlyuchenkova stuns آنجلیک کربر برای رسیدن به استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی (تصویری)

سرخوشی از مصرف آن بسیار مهم باز کردن مجموعه ای بیش از زمان در بند دوم به عنوان Barty آمار بالای فرم به تسلط Kvitova و انفجار راه خود را به نیمه نهایی, 7-6, 6-2.

“این کاملا باور نکردنی, من می دانستم که من تا به حال به من بهترین مطلق در برابر پترا” گفت: Barty پس از پیروزی او.

“من فکر می کنم پترا در چشمان من است کامل رقیب.

“صرف نظر از اینکه آیا او برنده یا از دست می دهد او همیشه یک لبخند بر روی صورت خود.

“من کاملا تست عشق خودم را در برابر او.”

با وجود مسلط دوم مجموعه Barty تا به حال برای غلبه بر مختصر تلو تلو خوردن هنگامی که او مواجه شده دو نقطه شکسته در حالی که خدمت برای مطابقت با. اما در یک صفحه نمایش از قهرمانی, فرم او پس از شکست چهار اول در خدمت پشت به پشت با تاکید آس به پایان به استرالیا افزایش جمعیت به عنوان یکی تگرگ به خود قهرمان شد که اولین زن استرالیا بازیکن برای رسیدن به نیمه پس وندی Turnbull در سال 1984.

او را در امریکا شماره 14 دانه صوفیه Kenin که شکست تونس فایرفاکس Jabeur 6-4, 6-4 پیش از آن در روز به پانچ بلیط خود را به آن نداد.

“بدیهی است که او را به داشتن باور نکردنی اجرا او را واقعا توسعه بازی خود را بیش از گذشته 12-18 ماه” گفت: Barty که در مورد خواسته مسکو متولد آمریکا.

“این در مورد من در تلاش برای گرفتن کفش من در حال اجرا دوباره.

“من قصد دارم به جز یک لبخند بر روی صورت من وقتی که من راه رفتن در اینجا در این دادگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی