آلمان الکساندر Zverev جامعی رکورد خود را از داشتن هرگز به یک گرند اسلم در مرحله نیمه نهایی به عنوان او آمد از اول تنظیم چکش به شکست قهرمان سابق Stanislas Wawrinka در استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی.

Zverev تا به حال یک فاجعه باز به این مسابقه به عنوان Wawrinka شتافت به یک مجموعه منجر شود پس از باز کردن مجموعه 6-1. اما Zverev bounced بازگشت باشکوهی و در ادامه به ادعای سه بعدی مجموعه به پیروزی 1-6, 6-3, 6-4, 6-2 در میله حوضچه عرصه است.

“این احساس عالی است من نمی دانم چه می گویند” Zverev گفت: پس از پیروزی است.

“من به خوبی انجام داده اند در دیگر مسابقات من برنده کارشناسی ارشد, من برنده World Tour Finals اما من هرگز قادر به شکستن این سد در گراند اسلم.

“شما نمی توانید تصور کنید چه این به این معنی برای من و من امیدوارم که این خواهد بود که برای اولین بار از بسیاری.”

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: Simona Halep برنامه های سفر خرید پس از quickfire برنده می فرستد و او را از طریق به ملبورن نداد (تصویری)

پس از یک لرزان شروع Zverev در بر داشت خود را در شیار خود را با خدمت و ناودان پایین 13 aces در طول رقابت به عنوان او لذت می برد 80% میزان موفقیت در اول خود را خدمت می کنند.

این یک بهبود قابل توجه از خود را در خدمت نمایش در ATP جام, جایی که او دچار یک میزبان از مسائل با بازی او از جمله خدمت متناوب 31 دو گسل در طول مسابقات.

اما وجود دارد هیچ جمله مسائل مربوط به این زمان در اطراف, و او خوشحال بود به خواسته می شود خود را در مورد بهبود خدمت بعد از بازی.

“با تشکر برای یادآوری من. من فکر کردم من تا به حال در مورد آن را فراموش کرده!” Zverev شوخی.

“من بسیار سخت کار می کرد من کار زیادی بر روی آن. این یک گرند اسلم. این است که در آن شما قرار است برای بازی خود را با بهترین تنیس و من در انجام آن است.”

Zverev همچنین اعتراف کرد که او در حال حاضر برنامه ریزی خود را شکست سخنرانی پس از یک فاجعه باز کردن مجموعه. اما او موفق به جلو خود را با هم و تولید یکی از قابل توجه ترین نمایش از این مسابقات تا کنون برای شکستن Wawrinka را در خدمت پنج بار در مسیر به چهار نهایی.

“من آماده به صحبت با مطبوعات در مورد اینکه چرا من از دست رفته در مجموعه های مستقیم به صداقت” Zverev خندید.

“سپس نوع آن را تبدیل به اطراف و انرژی من را برداشت تا کمی.”

Zverev روبرو خواهد شد یا رافائل نادال یا Dominic Theim برای یک محل در روز یکشنبه نهایی. و اگر آلمان می رود را به نفع خود در این مسابقات گفت: او را تعهد همه $2.82 میلیون از پول جایزه به استرالیا bushfire صندوق امداد.

همچنین در rt.com Marijana Veljovic: دیدار با ‘فوق العاده زیبا’ تنیس داوری تنظیم پالس مسابقه در استرالیا باز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de