Austin معترض دیده می شود در تصویری با AK-47 مشتاق بر اعمال حقوق خود را قبل از تیراندازی مرگبار

یک مرد به ضرب گلوله در یک تظاهرات در Austin, تگزاس, مسلح بود با AK-47 تفنگ و گفت: یک خبرنگار محلی که مخالفان از زندگی مهم هستند “p* * * * *sies.” مرگ او تنظیم کردن یک حزبی سرزنش بازی آنلاین.

قربانی یک نر بالغ به بیمارستان منتقل شد با “بحرانی و تهدید کننده زندگی صدمات” در اواخر شنبه شب جایی که او در مدت کوتاهی پس از آن. یک سخنگوی پلیس گفت که او حضور ‘Black Lives Matter’ اعتراض در شهر و ممکن است با نزدیک شدن یک ماشین در حال عبور در حالی که brandishing یک تفنگ.

راننده که شات قربانی از داخل خودرو گرفته شده بود را بازداشت توسط پلیس.

همچنین در rt.com یک نفر کشته در تیراندازی در طول تظاهرات در Austin, تگزاس (تصویری)

محلی روزنامه نگار مشعر Gilberto گرفتار حادثه در دوربین و ظاهرا مصاحبه با قربانی پیش از آن در شب است. این مرد شناسایی شده که گرت پرورش مسلح بود با AK-47 تفنگ و گفت: Gilberto که او انجام این سلاح به “عمل برخی از حقوق ما است.”

پرورش همچنین گفت که “افرادی که از ما متنفرند و می خواهم بگویم s**t برای ما بیش از حد بزرگ از p* * * * *sies برای متوقف کردن و انجام هر چیزی در مورد آن.”

عکسبرداری تنظیم کردن شدید سرزنش بازی آنلاین. برخی از راست-کنار گفت که پرورش با نزدیک شدن به خودرو با سلاح خود را کشیده با اشاره به تصویری هنوز هم که به نظر می رسد برای نشان دادن قربانی با تفنگ خود را مطرح و اشاره در وسیله نقلیه. آنها ادعا کرد که پرورش شات برای اولین بار به عنوان پنج کالیبر بزرگ عکس شنیده می شود برای اولین بار پس از سه کوچکتر دور که آنها گفته بودند آنهایی که زده فاستر.

دیگران گفت که مظنون سوار به شدت نسبت به جمعیت است. آنها ادعا کرد که پنج اثر شلیک گلوله شد و راننده و دوم شلیک از یک شخص ثالث که اخراج بازگشت در ماشین. به گفته نیویورک تایمز فاستر “بود و نه دنبال دردسر” و wheeling خود, جنده نامزد از طریق تقاطع زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد بر اساس مصاحبه با خانواده و همکار معترضان.

اداره پلیس آستین هنوز اظهار داشت: در جزئیات چگونه آنها باور دارند که این حادثه ایفا می کند اما توجه داشته باشید که دو مردم آتش گشودند. آنها اضافه شده که مشکوک به همکاری با تحقیقات خود را.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید