‘ماه آگوست یا سپتامبر’: Khabib می دهد به روز رسانی در آینده ممکن است تاریخ برای فرگوسن مبارزه

به وضوح نا امید Khabib Nurmagomedov داده بینش بیشتر به موانع پیشرو به ظاهر او را محکوم UFC 249 مبارزه با تونی فرگوسن و ارائه یک پیش بینی در مورد زمانی که خود را UFC عنوان ضایعات در نهایت خواهد شد.

Nurmagomedov اعلام کرد او از UFC 249 چهارشنبه شب به عنوان او مشخص مبارزه برای آماده شدن برای مبارزه با تایید برگزاری در طول یک جهانی و همه گیر است که چپ حتی سرسخت ترین طرفداران بافل UFC رئیس دانا سفید اصرار که این رویداد پیش خواهد رفت.

در حال حاضر بسیار سبک وزن و قهرمان نشان داده است بیشتر در مورد پیچیده globe-trotting به گاهشمار رویدادهای مجبور است که تصمیم خود را.

صحبت از بدنسازی در زندگی Instagram مصاحبه با فیلمساز خواهد هریس Khabib توضیح داد: “هر کس بود گفت: لطفا همه در خانه بمانند زیرا مردم در حال مرگ هستند” قبل از گذاشتن درپوش آشفته ماه است که در آن او به سن خوزه, پایگاه آموزشی و فرود در دبی در انتظار یک مبارزه در خاورمیانه و دقت موفق به بازگشت به داغستان به ادامه آموزش خود را در اردوگاه به عنوان “دروازه های بسته” در فرودگاه های جهان است.

همچنین در rt.com ‘من ارسال محل سکونت!’ Khabib می شکند سکوت در UFC 249 لغو طول McGregor-gatecrashed Instagram زنده (تصویری)

“UFC صرف تقریبا یک ماه تلاش برای پیدا کردن یک محل. این است که من اشتباه است ؟ نام من است Khabib من نمی coronavirus.

“من آموزش دیده اند بسیار سخت پس از ماه دسامبر است. من رفت و به ما آموزش دیده برای 40 روز پس از آن زمانی که همه چیز رفت و دیوانه گفتند 100% خواهد بود وجود دارد بدون مبارزه در ایالات متحده است.

“یک زن و شوهر از بچه ها آموزش با من اما یک ماه قبل از مبارزه پرسیدم UFC که در آن ما در حال رفتن به مبارزه با. ‘آمریکا و خاورمیانه و روسیه ؟ لطفا به من بگویید.’

همچنین در rt.com Conor McGregor متهم Khabib از ‘chickening از اول’ تبریک تونی فرگوسن پس از شکست UFC 249 رویداد اصلی

“ما [تلاش برای] حرکت به دبی 20 روز قبل از مبارزه به خاطر آنها به من گفت که 99 درصد آن خواهد بود در ابوظبی. گفتم باشه مشکلی نیست.

“من هر روز آموزش و منتظر یک موقعیت اما آنها نمی آن را به من ارسال. همه دروازه ها بسته شد.

“سپس به من گفت: ‘OK هر آنچه که اتفاق می افتد ما را به داغستان و حفظ و آموزش است.’ هر کس قرنطینه – همه دولتها مشاهیر حتی دانا و خانواده اش, رئیس جمهور, افراد مشهور است.

همچنین در rt.com ‘همه می دانستند او برای مبارزه با’: Dana سفید می دانستند Khabib Nurmagomedov بود از UFC 249 پس چرا باقی بماند با این رویداد ؟

“تعداد یک چیز است که باعث می شود من دیوانه است که مردم می گویند من کشیدن بیرون. ما نمی تواند [حرکت] زیرا آنها بسته دروازه اما این نه مشکل من. من به اشتباه نمی کند.”

Nurmagomedov است واقع بینانه در مورد عدم اطمینان از مرتب وقایع در طول نامحدود بهداشت جهانی بحران اما می گوید: UFC در حال کار بر روی نشان می دهد در سان فرانسیسکو در ماه اوت و ابوظبی در اواسط ماه سپتامبر.

“شاید در مرداد ماه همه چیز تمام خواهد شد,” او بمب. “اما هیچ کس نمی داند که این چیزی است که رفتن به پایین – از آن می تواند آوریل, مه. وجود دارد بیش از حد بسیاری از سوالات اما در حال حاضر وقت آن است که برای سالم ماندن و مراقبت از خودتان است.”

همچنین در rt.com ‘خودتان قرار دادن در کفش من’: Khabib ‘لغو’ UFC 249 مبارزه نمی خواهد دور زدن Covid-19 قرنطینه اقدامات

این قلابها از فرگوسن که پیشنهاد کرده بود در توییتر که محل برگزاری ارائه شده بود به Nurmagomedov و متهم حریف خود را از “پنهان شده در روسیه”را در سمت چپ قهرمان unimpressed. بنابراین بیش از حد باید سخنان منتقدان به دنبال سرزنش او به احتمال زیاد به تعویق افتادن این مبارزه است.

“صحبت نمی sh*t, درباره من,” او هشدار داد آمریکا. “نگرانی در مورد شما. همه در خانه نشسته است و در تلاش برای تحت فشار قرار دادن کسی که به خاطر آنها خسته هستند.

“بازی های المپیک, قهرمانی اروپا, همه چیز بسته است. شماره یک چیز در حال حاضر است که هزاران نفر از مردم در حال مرگ هستند و هر روز. جهان بسته است. من نمی تواند به یک شهر 45 دقیقه دور.”

همچنین در rt.com پروموتر بوکس باب Arum انفجار دانا سفید گفته او ” باید شرمنده از خود برای ادامه برنامه UFC 249

با وجود حذف دور از ذهن برنامه ریزی برای مبارزه با این ماه Nurmagomedov حضور در یک پایگاه آموزشی نشان دهنده شور و شوق بی امان خود را برای کار.

“من آموزش هر روز در سالن” او را تایید کرد. “من هرگز متوقف شود.

“خانواده من خوب است, همه امن است اما دیروز و امروز همه چیز شروع به رفتن دیوانه در داغستان و روسیه است. همه چیز در داغستان رفته دیوانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de