اقدام به کودتا & ترور: ونزوئلا دادستان حکم Guaido با عنوان “در میان عاملان اصلی’ در مورد حمایت آمریکا تغییر رژیم op

ونزوئلا دادستان را احضار ژوئن Guaido بیش از نقش خود در “تلاش ” کودتا” و همچنین در ادعایی ترور تلاش است. Guaido است که شکل اصلی را در مورد حمایت آمریکا از تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro.

این حرکت اعلام شد دادستان کل Tarek ویلیام ساب روز سه شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی. این مقام توصیف Guaido به عنوان “یکی از عاملان اصلی” یک “جدید” اقدام به کودتا.

این حرکت در می آید و پس از یک کش از سلاح گفت: به طور قاچاقی وارد ونزوئلا شد کشف و ضبط همسایه کلمبیا هفته گذشته است.

“به عنوان بخشی از هفته گذشته اولیه تحقیقات به اقدام به کودتا و ترور پس از رونمایی از یک زرادخانه از جنگ ما را با صدور احضاریه برای یکی از کسانی که مسئول به نظر می رسد بعدی پنج شنبه در دادستانی” ساب اعلام کرد.

همچنین در rt.com ‘راه جدید در مرحله یک کودتا’: ونزوئلا FM انفجار ما برای مواد مخدر-تروریسم علیه مادورو

رهبر مخالفان ژوئن Guaido خود را اعلام کرد ونزوئلا “رییس جمهور موقت” در آن زمان تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نشسته, نیکولا Maduro. تصاحب تلاش حمایت گسترده از آمریکا و متحدان آن که با عجله به رسمیت شناختن Guaido به عنوان ‘قانونی’ رهبر ونزوئلا است.

اما تکرار تلاش برای بیرون راندن مادورو از قدرت از جمله توده-تظاهرات یک شکست خورده کودتای نظامی و نازک-محجبه و در عین حال مداوم تهدید از ما حمایت تهاجم ناموفق بوده اند تا کنون.

Guaido را حکم می آید در مدت کوتاهی پس از واشنگتن دوباره یافت تا خود را ضد مادورو بازی و تحت تعقیب ونزوئلا رئیس جمهور در مبارزه با مواد مخدر اتهامات عنوان شده علیه. ونزوئلا کرده است و وزارت خارجه خار اتهامات به عنوان “شکل جدیدی از “کودتا” که فقط نشان داد که “ناامیدی” از “واشنگتن نخبگان.”

همچنین در rt.com آمریکا ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای کمک به دستگیری ونزوئلا مادورو پس از کیفرخواست

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im