ورزشکاران داده post-مستند آموزش راهنمایی


Pedro Neto practises with a football

دولت با انتشار دستورالعمل جدید برای ورزشکاران نخبه بازگشت به تماس های آموزشی – هنگامی که فردی ورزشی خیال آن را امن برای انجام این کار.

دولت توصیه می کند ابتدا با خوشه هایی از دو یا سه ورزشکار پس از آن پیشرفت به گروه های بزرگتر از چهار تا 12 و در نهایت تیم کامل آموزش.

آن است تا به فرد ورزشی برای ارزیابی خطر و مشورت مربیان و کارکنان پشتیبانی.

لیگ برتر را مورد بحث هدایت در جلسه روز چهارشنبه.

باشگاه در انگلستان بالا پرواز بازگشت به “فاز یک” غیر-تماس با آموزش در 19 مارس.

تماس با آموزش فاز دو در سه مرحله طرح نهایی فاز – از سرگیری ورزشی در پشت درهای بسته در انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن.

وزیر ورزش Nigel Huddleston گفت: “این راهنمایی های جدید marks آخرین مرحله با دقت مرحله به مرحله بازگشت به فرآیند آموزش برای ورزشکاران طراحی شده به منظور محدود کردن خطر آسیب و حفاظت از بهداشت و ایمنی از همه درگیر.

“ما کاملا روشن است که فردی ورزشی باید بررسی اینکه آیا آنها مناسب با دقت کنترل شرایط پزشکی در محل قبل از آنها می تواند ادامه و حفظ اعتماد به نفس ورزشکاران و مربیان و کارکنان پشتیبانی.”

زمان اجتماعی-دورى قوانین اعمال خواهد شد و در همه زمان های دیگر از طی آموزش های فنی و تجهیزات-های اجتناب خواهد شد که در آن ممکن است.

فوتبال تنها اصلی تیم ورزشی به recommence آموزش تا کنون با فوتبال انگلیسی لیگ پیوستن به لیگ برتر در بازگشت در روز دوشنبه.

آن روز پنجشنبه اعلام کرد که رقابت های راگبی لیگ برتر باشگاه نمی خواهد شروع به آموزش برای حداقل دو هفته در حالی که کریکت در انگلستان و ولز باقی خواهد ماند تعطیل حداقل تا 1 جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de