یک یونانی نئو نازی ها نماینده مجلس که از پاره کردن پرچم ترکیه در جریان یک بحث در پارلمان اروپا مواجه شده است و محکومیت از هر دو آتن و آنکارا در یک نادر همبستگی بین دو رقیب تلخ.

در حالی که یونان و ترکیه داد و بیداد بیش از دریایی و امنیتی توافق با لیبی نهم رقبا قادر به پیدا کردن زمینه های مشترک در متقابل آنها مخالفت مستقل MEP Yannis لاگوس. راست فتنه که منجر ديدبان بدنام نئو نازی ها حزب فجر طلایی, پاره کردن یک کاغذ پرچم ترکیه و سرزنش آنکارا برای اروپا در لوزان در حالی که پرداختن به پارلمان اروپا در روز چهارشنبه.
 
متهم ترکیه از “دور شدن با هر چه دوست دارد,” او ادعا کرد که مهاجران در یونان بود “وخیم” و محروم کردن یونانیان از خود را “میهن.”

“در اینجا ما باید پرچم ترکیه… چه می توانید انجام دهید با این پرچم ؟ شما می توانید آن را پاره کردن,” لاگوس گفت: در طول آتش زا در سخنان قبل از اتاق.

در پاسخ به این حادثه یونان وزارت امور خارجه گفت که آن را محکوم لاگوس اقدامات توصیف شیرین کاری به عنوان یک “خروج از یونانی و اروپایی سنت” است که در خدمت به عنوان یک نئو نازی ها شیرین کاری تبلیغاتی است.

“نئو نازی ها صحبت می کنند تنها برای خود” وزارت تاکید کرد.

آنکارا به همین خشم. بدون اشاره به لاگوس با نام خارجی ترکیه سخنان چاووش اوغلو ناودان “در اروپا فاسد و نژادپرست کودکان” و خواستار آن شدند که اروپا “پایان دادن به نژاد پرستی و دشمنی علیه اسلام است.” او همچنین در بیانیه پارلمان اروپا به “اقدامات لازم در برابر این دلقک.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de