استرالیا تبدیل شده است درگیر یک جنسیتی ردیف بعد از ارسال یک تصویر از کریکت استرالیا مراسم جوایز نشان نر بازیکن David Warner قوی بیش از Ellyse پری که در واقع بلندتر به لطف او ،

وارنر بود که نام این کشور بهترین کریکت, برنده سومین الان مرز مدال مطرح شده همراه با پری – بهترین بازیکن زن – پس از هر دو ورزشکاران دریافت جوایز خود را در روز دوشنبه.

بیشتر بخوانید: “آن را سرد در آرژانتین است؟’: بلژیک, دوچرخه سواری, روزنامه نگار به, تبعیض ردیف بیش از عکس از خبرنگار زن

پری که در زمان بلیندا کلارک جایزه برای بار سوم ملبس به این لباس تیره و کفش پاشنه بلند برای این مراسم ساخته شده است که او را چند سانتی متر بلندتر از وارنر.

استرالیا که اختصاص داده شده اگر یکی از آن مقالات به مراسم اهدای جایزه ارسال شده یک عکس از بازیکنان که در آن هشداردهنده به نظر می رسد بلندتر از زن خود را همکار.

این تصویر که خسته نمی کند توسط طرفداران کریکت باعث جنسیتی ردیف با بسیاری از خوانندگان متهم روزنامه از تبعیض جنسی و ترویج نادرست و کلیشه های جنسیتی.

کاربران رسانه های اجتماعی سرزنش ویراستاران برای عمدا ویرایش عکس ارتفاع تفاوت ساخت مرد نگاه بلندتر از زن است.

استرالیا ثابت مناسب جهت از همه چیز, مرد قوی بیش کاری بسیار خوب” یک فرد نوشت.

برای دیدن که استرالیا را انکار واقعیت های عینی گسترش به وجود زنان بلندتر از مردان” یکی دیگر از کاربر اضافه شده است.

او ایستاده بر روی کاغذ سنباده?” یک دیدگاه پرسید.

بنابراین ارتفاع خود را تغییر زمانی که او طول می کشد او مدال خاموش ؟ ” نظر دیگری بخوانید.

دیگران صحبت در دفاع از سردبیران نشان می دهد که آنها به سادگی در زمان دو جداگانه تصاویر و قرار دادن آنها را با هم و بدون قصد توهین به کسی.

می تواند اشتباه اما حدس من این است که آنها تا به حال تحریم شده اطلاعات 2 کسانی که برنده می کردم عکس از هر یک از فرش قرمز در آغاز شب و طراح ساخته شده یک اشاره گر P1 برای چاپ مهلت فرض “انسان بلندتر از زن’? بزرگ نیست شاید اما نه مردسالار توطئه یا?” یک کاربر توئیتر خود نوشت.

آیا این واقعا مهم است ؟ این دو عکس” یک فن گفت.

آنها دو عکس متفاوت است ، ببینید: چهره متفاوت, مدال و هیچ گردنبند و غیره” یک فرد اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی