در: چین, گزارش های صفر جدید کروناویروس مرگ و میر برای اولین بار به عنوان شیوع همچنان به فروکش

پکن گزارش صفر مرگ و میر ناشی از Covid-19 کشور ملی کمیسیون بهداشت در بیانیه ای گفت: برای اولین بار در چین از آن موجب ویرانی عمده شیوع کروناویروس در اواخر سال گذشته.

کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در آن ثبت شده است مرگ و میر و تایید شده تنها 32 مورد از این بیماری در دوشنبه همه وارداتی از خارج از کشور بیشتر و ثبت نام در این کشور شیوع – قبلا بزرگترین در جهان همچنان رو به افول است.

دیدن بیش از 82,000 موارد در مجموع پس از ماه دسامبر گذشته تا حد زیادی خوشه در هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان ماه تهاجمی مهار اقدامات به نظر می رسد به پرداخت روزانه مرگ و بیماری برگه به طور مداوم در حال سقوط در سراسر مارس و اوایل آوریل با توجه به داده های رسمی. به عنوان اعداد کاهش یافته است چین به تدریج بازگشایی بدترین حالت آن متاثر از شهرستانها بلند کردن جارو محدودیت های مسافرتی در ووهان – که در آن شیوع آغاز شد – در ماه گذشته. نهایی باقی مانده سفر بان کی مون در این شهرستان برداشته خواهد شد در روز چهارشنبه اجازه می دهد ترافیک خروجی به سر پس از 76 روز در مستند.

همچنین در rt.com نیمی از بشریت خواست برای منزوی کردن خود را در صفحه اصلی برای مبارزه با گسترش Covid-19

تعداد بیشتری از موارد وارداتی از خارج از کشور باعث شده است تا پکن به بستن مرزهای خود به خارجی ورود با احتیاط از موج دوم شیوع بیماری به اروپا می شود عمده سر چشمه برای ویروس کشنده. ایتالیا و اسپانیا و آلمان هر یک از عبور گریم نقطه عطف از 100,000 موارد تایید شده در حالی که فرانسه به مراتب پشت سر نیست با بیش از 98,000. ما در حال حاضر آگهی دنیا در عفونت با این حال شمارش بیش از 366,000 و حدود 11,000 مرگ و میر به عنوان ویروس مدتها تمام 50 ایالت.

پس از معکوس جزر و مد از آن خود coronavirus شیوع پکن تمدید یک دست دیگر زده ملل حمل و نقل بیش از 1 میلیارد دلار در تجهیزات پزشکی از جمله نزدیک به 4 میلیارد ماسک تا به امروز با توجه به جهانی برابر است.

همچنین در rt.com چین-صادرات کلید لوازم پزشکی افزایش به 1.5 میلیارد دلار در میان جهانی از کمبود anti-virus دنده

این بیماری همه گیر به 1 میلیون نفر در سراسر جهان در هفته گذشته افزایش به بیش از 1.3 میلیون نفر در روز از سراسر بیش از 180 کشور ، هر چند بسیاری از عمده نقاط داغ در سراسر جهان هنوز به آمار اوج خود ایتالیا – که جهان را با بالاترین Covid-19 مرگ و میر – شروع به دیدن خود بیماری فروکش گزارش سقوط روزانه موارد در طول هفته گذشته.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de