‘حداقل آنها با پوشیدن ماسک!’ اسارت مدل در حال حاضر ‘برنامه نویس’ مدافع با بازیکن از هفته جایزه (عکس)

بعید فوتبال بلاروس قهرمانان FK Slutsk باید بیشتر رسالت خود را به تازگی به دست آورد غربی طرفداران هنگامی که مدافع Egor Semenov دریافت بهترین بازیکن هفته جایزه از مدل پوشیدن, آلوده با انزال, برده, اسم حیوان دست اموز دنده.

Semenov رای داده بلاروس لیگ برتر بهترین بازیکن در 4 دور از مسابقات برای عملکرد خود را در 1-1 قرعه کشی با Vitebsk و ارائه شد با جایزه توسط دو مدل پوشیدن رنگ زرد روشن اسم حیوان دست اموز ماسک جوراب توری لباس زیر و بند.

برای یک تیم با چنین نام آن شاید راه اتصالات به تاج و تخت خود بازیکن ستاره با جایزه معتبر زیادی برای تفریح از طرفداران فوتبال و روزنامه نگاران به طور یکسان.

برخی آن را در نظر گرفته مثبت است که مدل شدند “حداقل با پوشیدن ماسک” در یک کشور با سهل انگاری قوانین برای جلوگیری از گسترش coronavirus در حالی که دیگران احساس ترکیب بود و حتی منطقی با توجه به نام باشگاه.

Semenov بود ممنون برای این جایزه بود و یک پیام برای کسانی که به حمایت از تیم از سراسر جهان: “البته [پشتیبانی] جالب است. این مایه تاسف است که این همه اتفاق می افتد در پس زمینه یک بیماری همه گیر. ما می خواهیم طرفداران را به سازمان دیده بان ما در صلح آمیز و سالم زمان,” او گفت:.

“ما نیاز به انجام این کارها به لطفا طرفداران به طوری که آنها می توانید ببینید که آنها به کمک و پشتیبانی ندارد به دور بماند. ما آن را ببینید و برای ما ارزش آن را – ما بسیار خوشحال است.”

Vysshaya Liga, ردیف بالا از فوتبال در بلاروس در حال حاضر تنها بخش در اروپا هنوز هم عامل با وجود جهانی covid-19 همه گیر است و پس از آن در حال حاضر با بهره گیری از افزایش علاقه از طرفداران در سراسر جهان خارش به خود را در فوتبال حل کنند.

همچنین در rt.com ‘برنامه نویس’ نام مستعار? Pornhub پیراهن اسپانسر? – داستان FK Slutsk فوتبال بعید است بلاروس قهرمانان

FK Slutsk را تبدیل به چیزی از تیم دوم در میان انگلیسی زبان طرفداران در مستند از انگلستان به استرالیا با توجه به خود را خنده دار نام.

افزایش توجه باعث حامی این گروه در توییتر که در آن تازه کشف شده ultras را اعطا نام مستعار ‘برنامه نویس’ بر تیم و جدید خود را زیر و پیشنهاد این باشگاه پیراهن بعدی اسپانسر باید Pornhub.

Slutsk قرعه کشی در صفحه اصلی به Vitebsk می بیند دو تیم سطح با هفت امتیاز از چهار بازی در 4 و 5 موقعیت بود فقط دو امتیاز در نقطه بالا. بعد تا برای این تیم از این شهر در حدود 100 کیلومتر در جنوب پایتخت مینسک سفر به FC Shakhtyor Soligorsk در روز جمعه.

در جای دیگر, ultras از دیگر بلاروس تیم FK نمان Grodno اعلام کرد آنها را تحریم مسابقات و نام دیگر فن حرکات به همین ترتیب جلوگیری از حضور این ادعا که “آگاه باشید کسی که به ما دروغ” در مورد این بیماری و این زمان برای قرار دادن سلامت خود را اول است.

هنگامی که طرفداران نگاه مانند آنها گرفتن تبعیت از توصیه های برخی از باشگاه ها اختراع مبتکرانه جایگزین برای مقابله با کاهش تماشاگران.

همچنین در rt.com ‘مبتکرانه جنون’: طرفداران پرداخت به سر گیر کرده وهم آور مانکن به فوتبال در بلاروس مخالف coronavirus مستند (تصویری)

روابط عمومی-با محبت Dinamo برست به فروش بلیط به طرفداران قادر و یا تمایلی به ادامه حضور در مسابقات برای ‘مجازی حضور’ که در آن چهره خود را خواهد بود در گیر مانکن پوشیدن پیراهن فوتبال از سراسر جهان و در دم در می ایستد در شرایطی که طرفداران واقعی است.

این باشگاه حتی ایجاد بخش VIP در آن قرار داده شده تصویر بلاروس فوتبال بزرگ الکساندر گلب بر روی یک عروسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im