به عنوان ایالات متحده به نظر می رسد برای توسعه هوش مصنوعی و سلاح های به نگه دارید تا با روسیه و چین پنتاگون به تصویب رسید مجموعه ای از دستورالعمل ها است که در آن می گوید: حفظ خواهد کرد آن قاتل مصنوعی تحت کنترل انسان.

وزارت دفاع به تصویب رسید مجموعه ای از “اصول اخلاقی برای هوش مصنوعی” روز دوشنبه پس از توصیه های دفاع نوآوری هیئت مدیره در ماه اکتبر گذشته.

“هوش مصنوعی تکنولوژی را تغییر زیادی در مورد جنگ آینده, اما هیچ چیز تغییر خواهد کرد امریکا ثابت قدم تعهد به مسئول و قانونی رفتار” وزیر دفاع علامت Esper در بیانیه ای گفت.

همچنین در rt.com اشتباه نکنید: روبات های نظامی وجود دارد که برای حفظ زندگی انسان آنها وجود دارد اجازه می دهد تا حتی بیشتر از جنگ های بی پایان

با توجه به پنتاگون آن در آینده هوش مصنوعی پروژه خواهد بود “مسئول عادلانه قابل ردیابی قابل اعتماد” و “رام,” به عنوان دفاع نوآوری هیئت مدیره توصیه می شود. برخی از این پنج اصل ساده هستند (هنگامی که شما کشف پنتاگون-صحبت می کنند به هر حال); “رام,” برای مثال به این معنی است که انسان ها باید قادر به تلنگر سوئیچ خاموش در “سیستم های است که نشان می دهد ناخواسته رفتار است.” اما دیگران بیشتر مبهم است.

دقیقا این بخش را به “حداقل رساندن ناخواسته تعصب در AI قابلیت” به عنوان آن را می گوید آن را برای نگه داشتن این سیستم “عادلانه” مبهم است و ممکن است باعث مشکلات پایین خط سمت چپ اگر تعریف نشده است. اعتماد به یک دستگاه برای اسکن تصاویر هوایی در جستجوی اهداف قانونی و اخلاقی میدان مین و گوگل در حال حاضر از جیبش یک پنتاگون پروژه در سال 2018 خواهد بود که باید با استفاده از یادگیری ماشین به منظور بهبود هدف از حملات هواپیماهای بدون سرنشین.

به طور مشابه, پنتاگون قول می دهم که کارکنان آن را “ورزش مناسب سطح قضاوت و مراقبت” هنگامی که در حال توسعه و فیلدینگ این سلاح های جدید است که بلند پروازانه اما در نهایت بی معنی تعهد است.

تصویب یک مجموعه ای از اصول اخلاقی به جای ممنوعیت آشکار را ترک خواهد کرد برخی از فعالان ناراضی. بسیاری از پیشرو پیشگامان هوش مصنوعی – مانند Demis Hassabis در گوگل DeepMind و Elon Musk در SpaceX – در میان بیش از 2400 امضا کنندگان به یک تعهد است که آشکار مخالف توسعه خودمختار سلاح. متعدد دیگر باز کردن نامه ها و دادخواست علیه نظامی AI واصل شده اند در سراسر جهان در سال های اخیر است.

همچنین در rt.com کاخ سفید دیگر می خواهد به تکیه در گوگل و آی بی ام برای تسلیحاتی AI – و آن را آماده به صرف پول به تجاوز کردن به استعدادهای برتر

مقاومت از صنعت فن آوری ارائه پنتاگون با عملی معضل و همچنین به عنوان یک اخلاقی یکی است. با وجود پمپاژ افزایش مبالغ پول به توسعه هوش مصنوعی و سیستم های ایالات متحده معتقد است روسیه و چین را پیش رو دارد و گسترش سرب خود را در این حوزه اگر وزارت دفاع می تواند جذب استعداد نیاز به رقابت بپردازند.

برای مقابله با مغز تخلیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد $4.8 تریلیون 2021 بودجه را افزایش دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان (DARPA) بودجه برای هوش مصنوعی مربوط به پژوهش از 50 میلیون دلار به $249 میلیون و افزايش بنیاد ملی علوم بودجه از 500 میلیون دلار به $850 میلیون دلار با 50 میلیون دلار را کنار بگذارند به طور خاص برای AI.

هر چه دستگاه های DARPA می آید اگر این مجموعه ای از دستورالعمل ها است که به دنبال حداقل آنها را یک خاموش سوئیچ.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im