هندی اجرای قانون هستند و با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای شناسایی تظاهر کنندگان درگیر در خشونت جاری است که دهلی نو را لرزاند کشته شدن حداقل 20 نفر و با توجه به گزارش های رسانه ها.

حدود 20 نفر کشته شده اند و تا کنون در درگیری میان حامیان و مخالفان هند در بحث شهروندی, حقوق شهروندی اصلاح قانون (CAA) رسانه های هندی گزارش با استناد به مقامات بهداشت. خشونت در حال حاضر در روز سوم آغاز شد و در روز دوشنبه به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری به پایتخت هند برای مذاکره با نخست وزیر نارندرا.

در یک صدای جیر جیر در چهارشنبه مودی به نام برای خود را “برادران و خواهران در دهلی نو” برای پایان دادن به ناآرامی ها اشاره کرد که تلاشهایی انجام شده برای بازگرداندن “آرامش و عادی” در پایتخت.

پلیس مستقر کوچک هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه در تلاش برای بهتر نظارت بر مناطق شمال شرقی دهلی نو هنوز تجربه خشونت است. یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان می دهد که مأموران اجرای قانون با استفاده از کنترل از راه دور به خلبان کوچک وسایل نقلیه هوایی.

هند کا سریع-آهنگ های شهروندی غیر مسلمانان از سه کشور همسایه مسلمان و اکثریت ملت. دهلی نو به دفاع از این قانون به عنوان یک ژست بشردوستانه لازم با هدف کمک به آزار و اذیت اقلیت های مذهبی. منتقدان ادعا می کنند این قانون تبعیض آمیز است. خشم بیش از قانون جدید تظاهراتهایی در سراسر کشور – که برخی از آنها منجر به خشونت است.

دولت هند اعزام یک ارتش کوچک از پلیس ضد شورش و نیروهای امنیتی برای مهار ناآرامی. عکس ها نشان می دهد انواع مختلفی از پرسنل امنیتی مونتاژ در خیابانهای شهر.

تعدادی از پلیس هند کشته شده اند و یا زخمی در درگیری, با توجه به رسانه های محلی. آنی گفت که بدن یک افسر اداره اطلاعات داشت در این منطقه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im