اخترفیزیکدانان وقت خود را صرف کار بر روی برخی از واقعا ذهن خم مسائل اما پس از دو دهه از مشاهدات دانشمندان شاهد یک جفت ستاره در حال چرخش خیلی سریع آنها به معنای واقعی کلمه خم فضا و زمان است.

این تیم شده است ردیابی مدار فوق العاده ای باینری ستاره در حدود 20 سال با استفاده از CSIRO Parkes رصدخانه 64 متری رادیو تلسکوپ.

محققان از ARC مرکز تعالی از موج گرانشی کشف گرفتار چرخش اجرام آسمانی “قاب کشیدن” و یا به عبارت دیگر پیچش فضا و زمان خود را با گرانش بسیار زیاد.

تحقیقات منتشر شده در مجله علوم است و در عین حال شواهد بیشتری برای انیشتین نظریه نسبیت عام.

دودویی ستاره ساخته شده است از دو ستاره. یک کوتوله سفید و یک ستاره که سوخت هسته ای اجرا شده است که تقریبا به اندازه زمین است اما 300000 بار چگالی آن است. از سوی دیگر یک ستاره نوترونی است که به نحوی در حدود 100 میلیارد برابر چگالی زمین در حالی که تنها اندازه گیری حدود 20 کیلومتر (12.5 کیلومتر) در قطر است.

همه که مهم است فشرده به یک سیستم ستاره با جاذب نام “PSR J1141-6545.”

همچنین در rt.com باستان ‘Vampire’ ستاره جاسوسی مکیدن زندگی از آسمانی غول پیکر توسط ناسا سیاره-شکار پروب

ما می توانیم شاهد قاب-کشیدن به یک درجه با رعایت ژیروسکوپ در اینجا بر روی زمین اما در آن طول می کشد زمان بسیار طولانی یک درجه در هر 100,000 سال یا بیشتر اما از آنجا که این اثر در حدود 100 میلیون بار به عنوان قوی در دودویی جفت دانشمندان قادر بودند به آن نقطه با وجود این واقعیت است که آن را چند صد بیلیون کیلومتر فاصله دارد. در مورد شما فکر می کنم که ساخته شده تا شماره یک کوادریلیون برابر است با یک میلیون دلار ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی