استون ویلا آس جک گریلیش متهم از توفنده به اتومبیل های پارک شده تنها چند ساعت پس از تماس برای هواداران به ماندن در خانه

استون ویلا کاپیتان جک گریلیش است که در آب داغ پس از یک اتهام مستی حادثه که در آن او گزارش شکست به سه ماشین پارک, فقط ساعت پس از درخواست مردم برای ماندن در خانه در طول coronavirus بحران است.

پلیس تحقیقات پس از تصاویر آنلاین ظاهر از گریلیش و آسیب دیده و سفید محدوده رور.

West Midlands police باید گفت آنها مورد بررسی دیکنز هیت منطقه در نزدیکی سلیهولل در صبح روز یکشنبه پس از گزارش از اتومبیل های پارک شده آسیب دیده در اوایل ساعت.

همچنین در rt.com چه coronavirus? طرفداران بسته ورزشگاه برای تماشای مینسک دربی به عنوان بلاروس همچنان تنهاست لیگ سوار Covid-19 طوفان

راننده وسیله نقلیه خود را ترک کرده بود جزئیات با یک عضو از مردم قبل از ترک, پلیس گفت:.

ویروسی تصاویر به نظر می رسد برای نشان دادن استون ویلا ستاره در یک hoody و دمپایی نیز خود رنج رور به نظر می رسد که آسیب دیده اند.

این حادثه تنها چند ساعت پس از ویلا کاپیتان در زمان به رسانه های اجتماعی بپرسید که حامیان ماندن در خانه در میان شیوع کروناویروس که باعث شده است که انگلستان برای رفتن به مستند.

این بازیکن گفت: در پست خود: “برای کمک به صرفه جویی در زندگی شما باید در خانه بماند. تنها ترک خانه خود را به خرید مواد غذایی, خرید دارو یا به ورزش و همیشه به یاد داشته باشید به ماندن حداقل دو متر از هم جدا. این ضروری است, محافظت, بیمه خدمات درمانی, اقامت, خانه, صرفه جویی در زندگی می کند.”

پس از گزارش حضور در یک مهمانی که رفت بر اوایل ساعت 24-سال شکست خود را £80,000 خودرو به چند اتومبیل پارک شده در این منطقه است.

محدوده رور تصور می شد به معکوس از یک نقطه پارکینگ در سراسر جاده قبل از غوطه وری به یک نقره ون رنج می برد که یک دندانه به آن سپر و ترک خورده عقب نور است.

روزنامه بریتانیایی The Sun گزارش داد که شاهدان دیدم ماشین و سپس سوار بر روی پیاده قبل از برخورد به £20,000 آبی مرسدس بنز و سپس یکی دیگر از مرسدس بنز, a £30,000 C-Class.

این اتفاق قبل از هافبک خودرو شکست برخی از نرده در مقابل یک آژانس املاک و مستغلات.

همچنین در rt.com ‘شما باید به نمایشگاه’: منچستر سیتی در Gundogan تماس برای لیورپول به اهدا می شود به عنوان بازیکنان تماس برای coronavirus وضوح

West Midlands police در بیانیه ای گفت: “ماموران در حال بررسی شرایط و هر کسی با اطلاعات خواسته شده را در لمس از طریق چت زنده در غرب میدلندز.پلیس.انگلستان به نقل از ورود 643 29 مارس است.”

خوب صبح میزبان Piers Morgan سپس لعنتی لیگ برتر آس خود را نشان می دهد در روز دوشنبه.

“یک روز دیگر, یک بار دیگر از احمقها. انگلستان فوتبالیست جک گریلیش. استون ویلا ، تا به حال بسیاری می گویند در هفته گذشته. به یک پیام ویدئویی. ‘برای کمک به صرفه جویی در زندگی شما باید در خانه بماند’.

“واقعا خوب کلمات. تا زمانی که شما بیرون بروید به همسر خود را در خانه در شلاق برای یک حزب. به یک خودرو و تصادف به یک بار از اتومبیل های دیگر گفته می شود.

“چه شما فکر جک ؟ چه اتفاقی افتاد به شما راهنمایی کوچک? آنچه اتفاق افتاده است به آنچه که شما به ما گفت در مورد صرفه جویی در زندگی و ماندن در خانه ؟

“کمک نمی کند که انگلستان یک ستاره در نقش یک مدل است که. اعمال با مجموع ناخالصی و خودخواهی و بی مبالاتی. شرم بر شما.”

همچنین در rt.com بنابراین اگر چه رونالدو مسی. در حال گرفتن کاهش پرداخت? آن زمان فوتبال را مضحک دستمزد حباب پشت سر هم

گریلیش شده در فرم عالی برای ویلا در این فصل با به ثمر رساندن هفت گل و ارائه شش پاس گل در لیگ برتر این کمپین و حتی شده مرتبط با امکان انگلستان تماس ،

او تا کنون به دست آورده و هفت کلاه برای تحت-21s اما شکی نیست این حادثه ممکن است شانس خود را از یک مقام ارشد انگلستان تماس بگیرید تا.

ستاره در وسط بحث پنج سال پیش زمانی که فیلم را به او نشان داد به استنشاق اکسید نیتروژن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im