یک دادگاه لندن قرار است به زودی جلسات برای تعیین اینکه آیا یا نه زندانی بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ خواهد بود استرداد به آمریکا به اتهام توطئه که در آن او زندگی در زندان است.

آسانژ یارب بیچاره در لندن امنیت Belmarsh زندان از او کشیده بود و از لندن به سفارت اکوادور توسط پلیس بریتانیا در آوریل سال گذشته و پس از آن سیلی با 18 اتهامات تحت جاسوسی ایالات متحده عمل می کنند که می تواند او را محکوم به تا 175 سال در زندان است.

استرالیا روزنامه نگار و خلاف کاران به حال برای هفت سال قبل شده است زندگی در لندن سفارت جایی که او تا به حال به دنبال پناهندگی پس از پرش با قرار وثیقه در رابطه با یک کرون تجاوز جنسی تحقیق که او و وکلای خود را حفظ بود و با انگیزه های سیاسی (که بعدها کاهش یافته است).

در حال حاضر آسانژ سرنوشت آویزان است در تعادل در Woolwich تاج دادگاه با قاضی ونسا Baraitser شنیدن استدلال و در مقابل استرداد او. در این جلسه انتظار می رود تا آخرین جمعه است.

همچنین در rt.com ‘روزنامه نگاری جرم نیست’: استرالیا MP می گوید اتهامات علیه آسانژ باید کاهش یافته و پس از دیدن او در زندان انگلستان

آسانژ وکلا به مدت طولانی استدلال کرد که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه در آمریکا و پرونده ای علیه او صرفا سیاسی مقدار به جرم فعالیت های مشروع از روزنامه نگاران و تهدیدی برای آزادی بیان است.

ویکی لیکس در سال 2006 تاسیس شد اما به شهرت آمد در سال 2010 زمانی که آن را منتشر نیازمندیها ویدیو نشان می دهد ما یک هلیکوپتر نظامی ارتش کشتار حدود 12 نفر از جمله دو همشهری روزنامه نگاران.

این ویدئو بخشی از یک کش از مواد نظامی به بیرون درز کرد whistleblower سایت سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ که بیست و هفت سال در زندان قبل از او 35 سال اام توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2017.

منینگ زندانی بوده دوباره در سال 2019 (و همچنان پشت میله های زندان) برای امتناع از شهادت علیه ویکی لیکس گفت: او را به جای “به مرگ از گرسنگی مردن.”

آسانژ منتقدان می گویند که فعالیت های خود را فراموش نمی مقدار به روزنامه نگاری و تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده است. در طول سال 2016 ریاست جمهوری آمریکا, انتخابات, ویکی لیکس خشم ما استقرار انتشار نشت از کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) نشان داد که رهبران حزب در تلاش برای مهار برنی ساندرز. برخی از دموکرات ها ادعا از انتشار ویروس به هیلاری کلینتون پیشنهاد برای ریاست جمهوری و متهم آسانژ از همکاری با روسیه برای تضعیف مبارزات انتخاباتی خود را.

همچنین در rt.com “پزشکان به جولیان آسانژ’ نگرانی او ممکن است مرگ در بریتانیا زندان ‘به طور موثر شکنجه شده به مرگ’

پزشکان که بازدید آسانژ در Belmarsh داده اند استارک عمومی هشدار درباره وخامت سلامت خود را. این ماه در چهارمین نامه ای به تاریخ یک گروه بیش از 100 پزشکان هشدار دولت بریتانیا که او می تواند مرگ در زندان داشتن “به طور موثر شکنجه شده به مرگ است.” یک ارزیابی مشابهی قبلا رسیده توسط Nils sd times, the گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه که در نتیجه پس از بازدید او که آسانژ شد برگزاری نمایشگاه “همه علائم معمولی طولانی مدت قرار گرفتن در معرض شکنجه روانی.”

یک درخواست در ماه اکتبر توسط Assange تیم حقوقی برای استرداد او از شنیدن موکول به اجازه می دهد زمان بیشتری برای آماده سازی این مورد رد شد. تیم خود را نیز به طور مداوم شکایت در مورد عدم دسترسی به زندان و گفت: آسانژ رد شد ابزار مورد نیاز برای آماده سازی در مورد او از جمله لپ تاپ و دسترسی به برخی از اسناد و مدارک.

گزارش های خبری هفته گذشته ادعا کرد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه شده آسانژ عفو اگر او را علنا می گویند که روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با DNC نشت — اما معلوم شد که آسانژ در حال حاضر بنا به گزارش ارائه شده رسمی ایالات متحده “قطعی اثبات” طول یک سال 2018 جلسه که روسیه نمی شد پشت نشت.

همچنین در rt.com ملکه الیزابت نمی خواهد درگیر در جولیان آسانژ مورد دلیل آن را توجه به سیاسی – کاخ باکینگهام

دادگاه لندن نمی خواهد تصمیم بگیرد که آیا آسانژ است که از هر گونه گناه و جنایت را بررسی کند که آیا ما درخواست خود را برای استرداد مطابق با الزامات از یک سال 2003 پیمان. تیم او مدعی است که به دلیل پرونده های سیاسی است-انگیزه این پیمان باید به جلوگیری از استرداد خود را.

پس از این هفته جلسات خواهد بود دوباره به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است 18.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی