دولت ایالات متحده رسم ربودن یا کشتن جولیان آسانژ در حالی که او بود پناه در سفارت اکوادور در لندن, انگلستان در دادگاه گفته شد دیروز در ویکی لیکس ناشر استرداد شنوایی. آنچه ما می دانیم تا کنون ؟

آسانژ وکیل ادوارد فیتزجرالد گفت: قاضی ونسا Baraitser که ما می خواستیم را به بنیانگذار ویکی لیکس مرگ مانند یک تصادف است که ما سازمان های اطلاعاتی مشغول به کار با شرکت اسپانیایی UC جهانی به طور گسترده جاسوسی در آسانژ در داخل سفارت.

‘اقدامات شدید در نظر گرفته شود’

فیتزجرالد ادعا کرد که ضبط و جمع آوری شد هر 14 روز و تحویل به ما سرویس های اطلاعاتی. نظارت حتی شامل فیلم از آسانژ جلسه با تیم حقوقی نقض وکیل مشتری امتیاز, او گفت:.

“وجود دارد گفتگو در مورد اینکه آیا وجود دارد باید بیشتر اقدامات شدید فکر مانند آدم ربایی و یا مسمومیت آسانژ در سفارت” فیتزجرالد به دادگاه گفت.

آسانژ وکلا به مدت طولانی هشدار داد که به آدم ربایی و یا فوق العاده ای تفسیر می تواند در واشنگتن اگر ما نمی تواند به او در هر راه دیگر.

منبع این ادعا شنیده می شود در دادگاه روز دوشنبه یک whistleblower تنها به عنوان شناخته شده ‘شاهد دو’ مسئول افشای UC جهانی صاحب دیوید مورالس و نقش خود را در نظارت عملیات “سمت تاریک” — به این معنی که دولت ایالات متحده. شاهد توصیف آمریکایی ها به عنوان “ناامید.”

یک پیشنهاد این بود که سفارت درب می تواند به سمت چپ باز است که می تواند یک آدم ربایی مانند یک “حادثه است.” وجود ندارد به عنوان مقدار اطلاعات داده شده در مورد مسمومیت ادعا می کنند.

‘آدم ربایی’ طرح ؟

این نخستین بار نیست که ادعا می کند ساخته شده بود که ما در نظر گرفته شده از جمله اقدامات شدید برای مقابله با بحران.

در یک 2019 ارائه در ابعاد فنی نظارت, عملیات, آلمانی, هکر اندی مولر-Maguhn که تا به حال بازدید آسانژ در داخل سفارت گفت که آدم ربایی و مسمومیت شدند گزینه برای دولت آمریکا است و تمام درها و پنجره ها در سفارت مستند شد تا گزینه های مختلف می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

نظارت آنقدر شدید است که اشکالات بودند حتی کاشته شده در یک کپسول آتش نشانی و در یک حمام است که آسانژ استفاده می شود, او گفت:.

در ماه اکتبر گذشته طی یک جلسه به درخواست تاخیر در ماه فوریه به استرداد آسانژ تیم حقوقی نیز استدلال می کرد که ما تا به حال سعی کردم به “ربودن و آسیب” روزنامه نگار. Mark Summers QC آورد این واقعیت است که ما تا به حال شده است “مزاحم” در مکالمات بین او و وکلای او اما قاضی Baraitser رد درخواست زمان بیشتر است.

“آنها ممکن است به شما شلیک’

خطر مرگ به احتمال زیاد نبوده است دور از جولیان آسانژ را در پس ذهن او راه اندازی ویکی لیکس در سال 2006.

سال گذشته پدر خود جان Shipton نشان داد که او هشدار داد پسرش که او می تواند کشته شود برای کار خود را.

“شما می خواهید به مراقب باشید چرا که آنها ممکن است به شما شلیک و یا شما فشار را از روی یک پل” Shipton گفتن او به یاد می آورد.

آسانژ کشیده بود و از لندن به سفارت اکوادور در ماه آوریل 2019 و نگه داشته شده است در حداکثر امنیت Belmarsh زندان پس از. او هفت سال صرف در داخل سفارت از ترس استرداد به آمریکا پس از پرش با قرار وثیقه در رابطه با یک کرون تجاوز جنسی مورد که وکلای او می گویند بود که با انگیزه های سیاسی بود و بعد از آن کاهش یافته است.

او مدتها در انتظار ما استرداد شنوایی خود ادامه خواهد داد و در روز چهارشنبه در 10در هنگام دفاع و دادستان به بررسی جزئیات یک سال 2002 انگلستان و آمریکا استرداد پیمان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی