آسانژ انفجار دادگاه برای جلوگیری از ارتباط با وکلا مدعی تیم حقوقی است که در جاسوسی

در روز سوم از استرداد او شنوا و بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به سرزنش دادگاه برای جلوگیری از او را از برقراری ارتباط با تیم حقوقی گفته خود دادستان “100 برابر بیشتر تماس هر روز از ساعت.”

در میان دادستان استدلال در مورد اینکه آیا یا نه او می ایستد به اتهام “جرائم سیاسی” آسانژ ایستاده بود و به دادگاه گفت که “مشکل این است که من نمی توانم شرکت کنم نمی خصوصی برقراری ارتباط با وکلا.”

همچنین در rt.com آسانژ بازداشت غیر قانونی تحت زبان انگلیسی و حقوق بین الملل, دفاع, استدلال

قاضی ونسا Baraitser در پاسخ به 48 ساله روزنامه نگار و ناشر گفت: او نمی خواهد اجازه می دهد او را برای رسیدگی به دادگاه: “آقای آسانژ به طور کلی متهمان لازم نیست که یک صدا.”

استرالیا همچنان به سعی کنید و دریافت نقطه خود را در سراسر بنابراین دادرس موکول دادگاه برای پنج دقیقه در حالی که دفاع تیم برگزار شد و ‘خصوصی’ نشست.

“از طرف دیگر باید چیزی مانند 100 ساعت تماس هر روز” آسانژ گفت: پس از انعقاد adjournment, قبل از اضافه کردن که تیم حقوقی خود را که در جاسوسی.

در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی جاسوسی وکلا به عنوان آن است. وجود دارد تعدادی از unnamed مقامات سفارت در اینجا. وجود دو میکروفون در اینجا. چه نقطه از پرسیدن اگر من می تواند کنسانتره اگر من نمی توانند شرکت کنند ؟

“من به عنوان یک شرکت کننده در این جلسات به عنوان من در ویمبلدون” آسانژ مشتاقانه شوخی در حالی که وی از سوی مامورین که وجود دارد یک میکروفون در شیشه متهمان حوض.

دفاع تیم خواست برای آسانژ به حذف از حوض طوری که او می تواند نشستن با آنها; دادستان گزارش نمی شی اما قاضی احساس امنیت تیم ممکن است.

همچنین در rt.com وکیل آسانژ به ارمغان می آورد تا ادعای ما mulled ‘آدم ربایی و مسمومیت’ از ناشر – در اینجا چیزی است که ما می دانیم

“این است که تماس خود را خانم” دادستان گفت. دفاع وکیل ادوارد فیتزجرالد استدلال کرد که جولیان آسانژ است که “هیچ تهدیدی برای هر کسی” اضافه کرد: “او یک مرد مهربان از یک ماهیت فکری است. وجود دارد هیچ دلیلی برای او را به نشستن با ما.”

قاضی سپس پرسید که آیا آنها می خواهم به ارسال رسمی وثیقه نرم افزار را که یک واقعیت است. دفاع تیم را در حال حاضر ارائه چنین رسمی وثیقه نرم افزار و تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در روز پنج شنبه صبح. در حال حاضر آسانژ باقی خواهد ماند در حوض دور از تیم حقوقی خود را.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de