“درخواست برای مشکل؟’ ویدئو نشان می دهد که آمریکایی APC هل دادن ارتش روسیه جیپ جاده در سوریه

فیلم از سوریه و آزار ما armored personnel carrier تلاش برای فشار به یک جیپ نظامی کردن جاده ها به عنوان جیپ سعی در پیشی مانور.

یک ویدیو, نوشته شده در رسانه های اجتماعی در روز چهارشنبه نشان می دهد که به نظر می رسد به یک کاروان نظامی روسیه در حال حرکت در کنار آمریکا یکی است. در یک نقطه, یک, Tigr سنگین جیپ تلاش می کند برای رسیدن به Oshkosh M-ATV خودروی زرهی با پرچم ایالات متحده در سقف آن. M-ATV پاسخ با مانور به سمت راست هل دادن Tigr دورتر از جاده ها است.

باریک فرار از برخورد و نزدیک به هدف قرار دادن یک عابر پیاده در این فرآیند هر دو خودرو متوقف و یکی از آنها honks.

با توجه به خروجی NSN به اتهام حادثه فیلم برداری شده بود در نزدیکی شهر Qamishli در سوریه و شمال شرقی Al-استان حسکه در مرز با ترکیه است. هیچ تایید رسمی از این فیلم به عنوان رتبهدهی نشده است.

روسی سناتور ولادیمیر Dzhabarov گفت NSN که چنین حوادث “خطر منجر به [بد] عواقب” به عنوان “آمریکایی ها در درخواست برای مشکل.” این نماینده مجلس گفت که ایالات متحده و روسیه باید به اطلاع یکدیگر در مورد کاروان حرکات برای جلوگیری از تنش است. او همچنین با ارسال هشدار به واشنگتن است.

آنها نباید تحریک ما برای پاسخ در غیر این صورت آن را به پایان خواهد بد. من اعتقاد دارم که عاقلانه فکر مردم در پنتاگون باید در مورد آن فکر می کنم.

همچنین در rt.com مرد جوان کشته شده در آمریکا-سوریه زد و خورد تشدید متوقف شد ‘تنها’ با توجه به میانجیگری روسیه – روسیه, وزارت دفاع

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی