توسط Nebojsa مالیکارشد نویسنده در RT

Hollywood mogul Harvey Weinstein مواجه است یک حساب برای ‘ریخته گری’ عادات – اما #MeToo حرکت او باعث شده نه تنها قدرت قربانیان آن رشد کرده به یک سلاح برای سیاستمداران و فرهنگ رزمندگان.

Weinstein شد بريدن قبل از دادگاه منهتن در ماه گذشته برای پاسخ به بسیاری از اتهامات تجاوز به عنف و تجاوز جنسی. بیش از 100 زنان رفته است رکورد او را متهم به سوء استفاده از بازیگر Rose McGowan (مفتون) چراغ راه در سال 2017, متهم قدرتمند تولید کننده داشتن raped او 20 سال قبل.

همچنین در rt.com Kavanaugh تایید & سوگند که ما در دیوان عدالت اعتراض

داوران آغاز می شود بحث و تبادل نظر در حکم خود را در روز سه شنبه. آیا او گناهکار یا تبرئه Weinstein پرونده برای چندمین بار نه تنها در هالیوود یا ما بلکه در سطح جهان با پیامدهای گسترده در جامعه و سیاست و روابط بین جنس نر و ماده.

ادامه مطلب

1

به ‘مصاحبه’ شده است یکی از هالیوود بدترین نگهداری اسرار است. McGowan به اتهامات آورده و مقداری از آن را به باز کردن تنها برای دیدن Weinstein قدرتمند سیاسی دوستان تسلیحاتی نصب #MeToo خشم و انزجار خود را به پایان می رسد.

آن را طولانی نیست قبل از #MeToo فراخوانده شد به جنگ فرهنگ; رادیو ممنوع محبوب کلاسیک آهنگ از امواج رادیو و تلویزیون تنها به جایگزینی آنها را با “بیدار” نسخه های ثبت شده توسط فعال مشهور است. صرف اتهامات جنسی ناشایستگی شد به اندازه کافی به “لغو” حتی پیری opera ستاره مانند Placido Domingo, 78.

در حالی که sleazy تولید کنندگان و مدیران اغلب به اتهام ضرب و شتم در دادگاه نر ستاره فیلم چپ هیچ چیز را به شانس. کیانو ریوز (ماتریس) حتی نمی لمس طرفداران در عکس. هنری Waters (Witcher) اشاره کرد که قدمت شد بی دست و پا – تنها به cowed به عذرخواهی توسط واکنش. Taron Egerton (Kingsman) توصیف آب و هوا به عنوان “راه رفتن بر روی پوسته.”

همچنین در rt.com راه رفتن در #MeToo پوست تخم مرغ? انگلیسی, ستاره Taron Egerton می گوید او در حال حاضر جلوگیری از تنها بودن با زنان

پدیده ای مشابه شروع به شکل گرفتن در وال استریت که در آن نر مدیران متوقف گرفتن یک در یکی از جلسات با همکاران زن از جمله جلسات مشاوره و شام کسب و کار. به جای خرد “سقف شیشه ای” را فمینیست شده اند به دنبال خرد سال #MeToo به طور موثر ایجاد جنسیتی تفکیک اتاق.

و نه رسیدن به آن محدود شده است به سواحل آمریکا. در فرانسه یک روزنامه نگار راه اندازی شد #balancetonporc (“افشای خوک خود را”) مبارزات انتخاباتی در سال 2017, بعد از یک تلویزیون های اجرایی crassly flirted با او در یک حزب مستی. او بعد از آن تا به حال به او پرداخت $20,000 افترا. نویسنده دیگری جریمه شد همچنین افترا بعد از وبلاگ نویسی در مورد او اتهام حمله به جای گزارش آن به پلیس.

ادامه مطلب

1

واکنش فراتر رفت و در دادگاه فرانسه. در سال 2018 بیش از 100 برجسته زنان فرانسوی را محکوم کرد “جادوگر شکار Puritanism” کمک می کند که “دشمنان جنسی آزادی” و اضافه کرد که “تجاوز به عنف جرم است اما مصر و یا دست و پا چلفتی معاشقه است.”

در هفته گذشته اما, کل هیئت مدیره مدیریت Cesar Awards – فرانسه فیلم آکادمی معادل ‘اسکار’ – استعفا داد و با توجه به واکنش بیش از بسیاری از نامزدهای رفتن به رومن پولانسکی. فمینیستی گروه به خشم آمده بودند که پولانسکی – که اعتراف به تجاوز به عنف قانونی در ایالات متحده و سپس فرار کرد این کشور برای جلوگیری از زندان در سال 1978 – حتی در نظر گرفته و نسبت به او دادند.

جالب اینجاست که پولانسکی استدلال سال گذشته که نام تجاری او را یک درنده جنسی بود اسمیر کار توسط Weinstein به عنوان بخشی از یک کمپین کثیف بر علیه فیلم “پیانیست” را در سال 2003 اسکار فصل است.

اتهام تجاوز جنسی به مدت طولانی است که یک سلاح سیاسی است. دموکرات ها تلاش به اهرم آنها را در ماه اکتبر 2016 برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دو سال بعد در یک بازی دوستانه شاهد پیدا شد به ما را متهم به دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh از ناشایستگی خود را در طول روز مدرسه در تلاش برای اژدر خود را تایید. نه تلاش موفقیت آمیز بود.

در نتیجه مشروع شورش علیه sleazy هالیوود تمرین به پایان رسید تا ربوده و تبدیل به یک بی رویه سلاح در جنگ فرهنگی تبدیل مردان و زنان به دشمنان گفت: به ترس و شک و تردید هر یک از دیگر هر حرکت. در روند فرهنگی و قانونی و هنجارهای زحمت توسعه یافته در طول قرن ها به عدالت برای همه غرق شده اند و یا پرتاب در دریا.

در ضمن ما بازار کتاب شده توسط ’50 Shades’ سری از رمان وابسته به عشق شهوانی, جشن رابطه بین دختر و سادیستی میلیاردر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im